Pašvaldība / Par pašvaldību / Dome / Komisijas un to sastāvs

Pašvaldība

Komisijas un to sastāvs

Valmieras novada pašvaldības Vēlēšanu komisija

Komisijas priekšsēdētāja Ilze PolkaVēlēšanu komisijas priekšsēdētāja
Komisijas locekļi:Ilze ŠteinbergaKomisijas atbildīgā sekretāre
Anta ĶirseKomisijas locekle
Inta FerdereKomisijas locekle
Iveta EnceKomisijas locekle
Māris BušmanisKomisijas loceklis
Oksana FatejevaKomisijas locekle
Pēteris RavaKomisijas loceklis

Pašvaldības Administratīvā komisija

Komisijas priekšsēdētājsRičards GailumsPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, atbildīgais sekretārsAndris AlpeusValmieras novada pašvaldības iestādes “Valmieras novada bāriņtiesa” priekšsēdētāja vietnieks
Komisijas locekļi:Rasma GrasbergaValmieras novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece
Ilze KaupeValmieras novada Sociālo lietu pārvaldes struktūrvienības “Sociālā darba nodaļa” vecākā sociālā darbiniece darbā ar ģimenēm un bērniem
Jānis BagātsValsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks
Uldis ĀbeltiņšIestāžu “Valmieras Viestura vidusskola” un “Valmieras Pārgaujas sākumskola” pedagogs

Kocēnu apvienības Administratīvā apakškomisija

Apakškomisijas priekšsēdētājsDidzis EndzeliņšPašvaldības administrācijas struktūrvienības “Juridiskās nodaļa” jurists
Apakškomisijas priekšsēdētāja vietnieks, atbildīgais sekretārsAnda LiezereIestādes “Rubenes pamatskola” lietvede
Komisijas locekļi:Jānis KaibeValmieras novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks
Sandra EglīteValmieras novada Sociālo lietu pārvaldes struktūrvienības “Sociālā darba nodaļa” sociālā darbiniece darbā ar ģimenēm un bērniem
Jānis FūrmanisBrenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes vadītājs
Inga PāžeValmieras novada Bāriņtiesas locekle

Valmieras novada pašvaldības Kocēnu apvienības Administratīvās apakškomisijas priekšsēdētājs D.Endzeliņš apmeklētājus pieņem Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā katra mēneša otrajā piektdienā no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.00, piesakoties pa tālr. 29254154.

Rūjienas apvienības Administratīvā apakškomisija

Apakškomisijas priekšsēdētājsDace MelbārdeRūjienas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja**
Apakškomisijas priekšsēdētāja vietnieks, atbildīgais sekretārsIlze ŠteinbergaMazsalacas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja***
Komisijas locekļi:Dzintars KazakēvičsValmieras novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Gatis CeriņšValmieras novada iedzīvotājs – Jaunsardzes centra instruktors
Vilnis LaursValmieras novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Vija JaunalksnePašvaldības administrācijas struktūrvienības “Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrs” biroja administratore
** no 2022.gada 1.janvāra – Pašvaldības iestādes “Valmieras novada Bāriņtiesa” locekle
***no 2022.gada 1.janvāra – Pašvaldības iestādes “Valmieras novada Bāriņtiesa” locekle

Bērnu tiesību aizsardzības komisija

Komisijas locekļi:Valmieras novada Bāriņtiesas priekšsēdētājs
Valmieras novada Bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieks
Kaija MucenieceValmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja
Solvita RumbaSociālo lietu pārvaldes vadītājas vietniece – Sociālā darba nodaļas vadītāja
Iveta PāžeValmieras novada Izglītības pārvalde vadītāja
Imants MālnieksValmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietnieks
Indulis RūsisValmieras novada pašvaldības policijas priekšnieks
Rasma GrasbergaValmieras novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece

Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija

Komisijas priekšsēdētājsHarijs RokpelnisPašvaldības domes deputāts
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksAndris KlepersPašvaldības domes deputāts
Komisijas locekļi:Iveta PāžeValmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja
Daila RanšeValmieras 5.vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā
Daina RozeValmieras novada Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste
Rihards ZalteValmieras novada Sporta pārvaldes vadītājs
Inga MedneBiedrības “ĶOŅU DZĪVES SKOLA” pārstāve
Inese KarnāteBiedrības “PĀVULĒNI” pārstāve
Imanta DreimaneBiedrības Jauniešu organizācijas “Ligzda” pārstāve
Undīne BlumbergaNodibinājuma “Valmieras novada fonds” pārstāve
Linda KrūmiņaBiedrības “Iespēju durvis” pārstāve
Paulīna LatsoneLatvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija, Valmieras 4.skautu vienības pārstāve
Sindija VirseBiedrības “Valmieras divi krasti” pārstāve
Anna Marija BērziņaBiedrības “Valmieras Attīstības aģentūra” pārstāve

Budžeta komisija

Komisijas priekšsēdētājsJānis BaiksPašvaldības domes priekšsēdētājs, Finanšu komitejas priekšsēdētājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksRičards GailumsPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos
Komisijas locekļi:Jānis OlmanisPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos
Guntis GladkinsPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos
Jānis SkrastiņšSaimniecisko lietu komitejas priekšsēdētājs
Guntars ŠtrombergsSociālo un veselības lietu komitejas priekšsēdētājs
Andris KlepersIzglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs
Jānis GrasbergsTautsaimniecības, vides un attīstības lietu komitejas priekšsēdētājs
Evija VoitkānePašvaldības izpilddirektore, administrācijas vadītāja
Evija NaglePašvaldības izpilddirektora vietniece, Valmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja
Sandis SvarinskisPašvaldības izpilddirektora vietnieks, Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs
Ivo VirsisPašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Inta ŠtefenbergaPašvaldības administrācijas struktūrvienības “Finanšu un ekonomikas nodaļa” vadītāja

Vidi degradējošo ēku un būvju apzināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājaJolanta BrūniņaValmieras novada Būvvaldes vadītāja, arhitekte
Komisijas priekšsēdētāja vietnieceRita JemšikaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāja p.i., struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vadītāja
Komisijas sekretāreLaura PētersoneValmieras novada Būvvaldes lietvede
Komisijas locekļi:Jānis SkrastiņšPašvaldības domes deputāts, Valmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes Ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciālists
Jānis ZumentsNaukšēnu apvienības pārvaldes vadītājs
Indulis RūsisValmieras novada pašvaldības policijas priekšnieks
Līga ZvirbuleValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Dabas resursu nodaļas” vides speciāliste
Guntra GrigorjevaValmieras novada Būvvaldes būvinženiere

Ziedojumu novērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājsEvija VoitkāneValmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektore/pašvaldības administrācijas vadītāja (ar balsstiesībām)
Komisijas locekļi:Baiba TūtinaValmieras pilsētas pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece (ar balsstiesībām)
Rita PoleValmieras pilsētas pašvaldības Finanšu dienesta vecākā grāmatvede (ar balsstiesībām)
Indra ČākureValmieras pilsētas pašvaldības Audita, personāla un kvalitātes vadības nodaļas vadītāja, iekšējā auditore (bez balsstiesībām)

Pašvaldības Dzīvokļu komisija

Komisijas priekšsēdētājaZane StuķēnaPašvaldības administrācijas Juridiskās nodaļas juriste
Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, atbildīgais sekretārsGuntis BraslisValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” nekustamā īpašuma speciālists dzīvojamo telpu īres jautājumos
Komisijas locekļi:Ričards GailumsPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos
Pēteris RavaPašvaldības Burtnieku apvienības pārvaldes Saimnieciskās nodaļas vadītājs
Ilze VikmanePašvaldības Kocēnu apvienības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Solvita RumbaValmieras novada Sociālo lietu pārvaldes struktūrvienības “Sociālā darba nodaļa” vadītāja

Strenču apvienības Dzīvokļu apakškomisija

Apakškomisijas priekšsēdētājaVita VīksnaStrenču apvienības pārvaldes Saimnieciskās nodaļas vadītāja
Apakškomisijas priekšsēdētāja vietniece, atbildīgā sekretāreLinda VikseNekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” nekustamo īpašumu speci;aliste dzīvojamo telpu īres jautājumos
Apakškomisijas locekļiAleksejs JefimovsStrenču apvienības pārvaldes īpašumu apsaimniekošanas speciālists
Santa ZvirbuleBrenguļu, Kauguru, Trikātas apvienības Saimnieciskās nodaļas vadītāja
Zeltīte MunceBrenguļu, Kauguru, Trikātas apvienības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste

Rūjienas apvienības Dzīvokļu apakškomisija

Apakškomisijas priekšsēdētājsDairis LācisRūjienas apvienības pārvaldes Saimnieciskās nodaļas vadītājs
Apakškomisijas priekšsēdētāja vietniece, atbildīgā sekretāreLinda VikseNekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” nekustamo īpašumu speci;aliste dzīvojamo telpu īres jautājumos
Apakškomisijas locekļiDace PetkēvicaValmieras novada Sociālo lietu pārvaldes struktūrvienības “Sociālā darba nodaļa” sociālā darbiniece darbam ar pilngadīgām personām
Lana PlūmaneMazsalacas apvienības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Ņina KrastiņaNaukšēnu apvienības īpašumu apsaimniekošanas speciāliste

Interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājsAndris KlepersValmieras novada pašvaldības domes deputāts, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksHarijs RokpelnisPašvaldības domes deputāts
Komisijas locekļi:Iveta PāžeValmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja
Sintija KarlivāneValmieras novada pašvaldības struktūrvienības “Finanšu un ekonomikas nodaļa” vecākā budžeta ekonomiste
Ilze EglājaBiedrības “Valmieras Attīstības aģentūra” valdes priekšsēdētāja
Gita KrūkleValmieras Kultūras centra vadītāja vietniece metodiskajā un amatiermākslas kolektīva darbā

Atsavināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājaEvija VoitkāneValmieras novada pašvaldības izpilddirektore
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksIvo VirsisValmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Komisijas sekretārsGints BērtiņšValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vecākais īpašumu speciālists
Komisijas locekļi:Ričards GailumsValmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos
Baiba TūtinaPašvaldības administrācijas struktūrvienības “Juridiskā nodaļa” vadītāja vietniece
Inta ŠtefenbergaPašvaldības administrācijas struktūrvienības “Finanšu un ekonomikas nodaļa” vadītāja
Rita JemšikaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāja p.i., struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vadītāja

Koku novērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājaIveta EnceValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes struktūrvienības “Dabas resursu pārvaldības nodaļa” vadītāja, vides speciāliste
Komisijas priekšsēdētāja vietnieceDace ZandbergaValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes struktūrvienības “Dabas resursu pārvaldības nodaļa” vides speciāliste
Komisijas locekļi:Aija KarlivāneValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes struktūrvienības “Dabas resursu pārvaldības nodaļa” vecākā meža speciāliste
Dairis LācisRūjienas apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” vadītājs
Valdis KampussMazsalacas apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” vadītājs
Ilze VikmaneKocēnu apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Lāsma DaugišaBurtnieku apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” īpašumu apsaimniekošanas speciāliste

Lauksaimniecības zemju darījumu uzraudzības komisija

Komisijas priekšsēdētājsIvo VirsisPašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Komisijas priekšsēdētaja vietnieksIeva MeldereValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” nekustamā īpašuma speciālists (zemes nomas jautājumos)
Komisijas locekļiLana PlūmaneMazsalacas apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Lāsma DaugišaBurtnieku apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Gunita KainaizeStrenču apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Zeltīte MunceBrenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes struktūrvienības “Saimnieciskā nodaļa” īpašumu apsaimniekošanas speciāliste
Kaspars KļaviņšPašvaldības domes deputāts

Zemes ierīcības komisija

Komisijas priekšsēdētājsJuris ZariņšValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīcības vecākais speciālists (Valmiera)
Komisijas priekšsēdētāja vietnieceEvija NaglePašvaldības izpilddirektora vietniece, Valmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja
Komisijas sekretāreInese KohanovaPašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centra lietvedības sekretāre
Komisijas locekļiBaiba DanevičaValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīkotāja (Burtnieku, Ēveles, Matīšu, Rencēnu, Valmieras, Vecates pagasti)
Daiga PētersoneValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīkotāja (Bērzaines, Dikļu, Kocēnu, Vaidavas, Zilākalna, Jērcēnu pagasti)
Santa FrombergaValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīkotāja (Ipiķu, Jeru, Lodes, Vilpulkas, Ķoņu pagasti, Rūjiena)
Gunta LiepiņaValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīkotāja (Kauguru, Brenguļu, Trikātas, Plāņu pagasti un Strenču pilsēta)
Kaspars RoķisValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīkotājs (Naukšēnu, Mazsalacas, Ramatas, Sēļu, Skaņkalnes pagasti, Sedas pilsēta, Mazsalacas pilsēta)
Vita LaureValmieras novada administrācijas struktūrvienības “Juridiskā nodaļa” juriste
Marta KatanaValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” arhitekta palīgs
Inese KokenbergaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” ceļu būvinženiere
Jānis DainisPašvaldības domes deputāts

Metu konkursu žūrijas komisija

Komisijas priekšsēdētājsJānis BaiksValmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs
Komisijas sekretārsRaivis GrīviņšValmieras pilsētas pašvaldības Iepirkumu nodaļas vadītājs
Komisijas locekļi:Jolanta BrūniņaValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas Būvvalde” vadītāja, arhitekte
Dace ElbreteValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Attīstības pārvalde” struktūrvienības “Pilsētplānošanas nodaļa” teritorijas plānotāja – ainavu arhitekte
Zanda LapsaValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Attīstības pārvalde” struktūrvienības “Pilsētplānošanas nodaļa” vadītāja, pilsētas galvenā arhitekte
Evita AšeradenaValmieras pilsētas pašvaldības domes deputāte
Inese KokenbergaValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde” ceļu būvinženiere

Nacionālās pretošanās kustības dalībnieku iesniegumu izskatīšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājsJānis OlmanisPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos
Komisijas locekļi:Iveta BlūmaValmieras Muzeja direktore
Ieva Miķīte-PlusniņaValmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja
Ārija KārkliņaValmieras Politiski represēto biedrības priekšsēdētāja

Nekustamo īpašumu nomas un nomas tiesību izsoles komisija

Komisijas priekšsēdētājaEvija NaglePašvaldības izpilddirektora vietniece, Valmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksSandis SvarinskisPašvaldības izpilddirektora vietnieks, Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītājs
Komisijas sekretāreEvija StračinskaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vecākā nekustamo īpašumu speciāliste (telpu nomas jautājumos)
Komisijas locekļi:Iveta EnceValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes struktūrvienības “Dabas resursu pārvaldības nodaļa” vadītāja, vides speciāliste
Anda GrīviņaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vecākā nekustamo īpašumu speciāliste (zemes nomas jautājumos)
Baiba TūtinaPašvaldības administrācijas struktūrvienības “Juridiskā nodaļa” vadītāja vietniece
Jānis FūrmanisBrenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes vadītājs
Dainis SkutelisKocēnu apvienības pārvaldes vadītāja p.i
Vugars EcmanisPašvaldības domes deputāts
Guntis GladkinsPašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos

Komisija pieprasījumu par līdzfinansējuma piešķiršanu izvērtēšanai

Komisijas priekšsēdētājaEvija VoitkānePašvaldības izpilddirektore
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksIvo VirsisPašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Komisijas sekretārsGints BērtiņšValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vecākais īpašumu speciālists
Komisijas locekļi:Rita JemšikaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vadītāja p.i.
Inta ŠtefenbergaPašvaldības administrācijas struktūrvienības “Finanšu un ekonomikas nodaļa” vadītāja
Jolanta BrūniņaValmieras novada Būvvaldes vadītāja
Evija NaglePašvaldības izpilddirektora vietniece, Valmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja

Publisko izklaides un svētku pasākumu komisija

Komisijas priekšsēdētājsToms UpnersValmieras novada Kultūras pārvaldes / Valmieras Kultūras centra vadītājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksRihards ZalteValmieras novada Sporta pārvaldes vadītājs
Komisijas sekretāreSintija MilbergaValmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja
Komisijas locekļiIvo VirsisPašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Rita JemšikaValmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāja p.i., struktūrvienības “Īpašuma un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļa” vadītāja
Indulis RūsisPašvaldības policijas priekšnieks
Eksperts*Andris ŠteimaksValsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa priekšnieks
*Pieaicinātais eksperts neietilpst komisijas locekļu sastāvā

Satiksmes drošības komisija

Komisijas priekšsēdētājsValdis StiģisValsts akciju sabiedrības “Ceļu satiksmes drošības direkcija” Valmieras klientu apkalpošanas centra vadītājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksRičards GailumsValmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos
Komisijas sekretāreZane ElksneValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes ceļu būvinženiere
Komisijas locekļi:Jānis BaiksValmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs
Evija VoitkāneValmieras novada pašvaldības izpilddirektore
Sandis SvarinskisValmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks, Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītājs
Ivo VirsisValmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Juris ZariņšValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļa” zemes ierīcības vecākais speciālists
Inese KokenbergaValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes ceļu būvinženiere
Eksperti*:Anda LiepiņaSabiedrības ar ierobežotu atbildību “VTU VALMIERA” Pārvadājumu daļas vadītāja
Imants KrīgersValsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” Valmieras nodaļas vadītājs
Māris ŠmitsValsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Valsts ceļi” Valmieras nodaļas ceļu būvinženieris
Vilnis PuromsValsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas komandieris, policijas majors
Indulis RūsisValmieras novada pašvaldības policijas priekšnieks
Argils SoloveikoBūvinženieris (sert. Nr.3-01342. 4-02739
*Pieaicinātie eksperti neietilpst komisijas locekļu sastāvā

Sporta vienības vērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājsJānis BaiksValmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs
Komisijas locekļi:Evija VoitkāneValmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektore
Andris KlepersValmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts
Līga DzeneValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras Bērnu sporta skola” direktore
Artis Jansons“VIDZEMES OLIMPISKAIS CENTRS” SIA valdes priekšsēdētājs

Kultūras, sporta un nometņu projektu konkursu vērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājaGuna ĶibereValmieras novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja vietniece
Komisijas locekļi:Iveta PāžeValmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja
Rihards ZalteValmieras novada Sporta pārvaldes vadītājs
Toms UpnersValmieras novada Kultūras pārvaldes vadītājs
Evija NagleValmieras novada Attīstības pārvaldes vadītāja

Jauniešu projektu konkursa vērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājaDaina RozeValmieras novada Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste, Rūjienas Jauniešu centra vadītāja
Komisijas locekļi:Liene DembovskaValmieras novada Izglītības pārvaldes izglītības projektu vadītāja
Elīna RulleValmieras novada Attīstības pārvaldes struktūrvienības “Projektu vadības nodaļa” projektu vadītāja

Valmieras novada pašvaldības pastāvīgā iepirkuma komisija

Komisijas priekšsēdētājsEvija VoitkāneValmieras novada pašvaldības izpilddirektore / iestādes “Valmieras novada pašvaldības administrācija” vadītāja
Komisijas priekšsēdētāja vietnieksIvo VirsisValmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos
Komisijas locekļi:Gints KonošonoksValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas pašvaldības administrācija” struktūrvienības “Juridiskā nodaļa” vadītājs
Rita JemšikaValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde” vadītāja
Raivis GrīviņšValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas pašvaldības administrācija” struktūrvienības “Iepirkumu nodaļa” vadītājs
Komisijas sekretārsEstere LeokeValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras pilsētas pašvaldības administrācija” struktūrvienības “Iepirkumu nodaļa” iepirkumu speciāliste

Valmieras novada pašvaldības apvienību pārvalžu iepirkuma komisija

Valmieras novada pašvaldības apvienību pārvalžu iepirkuma komisijas nolikums

Komisijas priekšsēdētājsIvo VirsisValmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks teritoriālo apvienību jautājumos, Rūjienas apvienības pārvaldes vadītājs
Komisijas priekšsēdētāja vietnieceEstere LeokeValmieras novada pašvaldības administrācijas struktūrvienības “Iepirkumu nodaļa” galvenā iepirkumu speciāliste
Komisijas locekļiŽanna DaņilovaValmieras novada pašvaldības administrācijas struktūrvienības “Iepirkumu nodaļa” galvenā iepirkumu speciāliste
Didzis EndzeliņšValmieras novada pašvaldības administrācijas struktūrvienības “Juridiskā nodaļa” jurists
Kristīne AuziņaValmieras novada pašvaldības Burtnieku apvienības pārvaldes vadītāja
Komisijas sekretārsSanita ZiemaneValmieras novada pašvaldības administrācijas struktūrvienības “Iepirkumu nodaļa” iepirkumu speciāliste

Medību koordinācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājsMareks BērziņšValmieras novada pašvaldības domes deputāts, biedrības “Zemnieku saeima” valdes priekšsēdētāja vietnieks
Komisijas locekļiIveta EnceValmieras novada Nekustamā īpašuma pārvaldes struktūrvienības “Dabas resursu pārvaldības nodaļa” vadītāja, vides speciāliste
Didzis PunānsLauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītājs
Jānis Renga

Sandra Leite*
Valsts meža dienesta Ziemeļvidzemes virsmežniecības vecākais mežzinis

Valsts meža dienesta Ziemeļvidzemes virsmežniecības vecākā mežzine
*aizvieto Jāni Rengu viņa prombūtnes laikā
Elmārs ŠvēdeBiedrības “VALMIERAS MEDNIEKU UN MAKŠĶERNIEKU BIEDRĪBA” valdes priekšsēdētājs
Inesis BoķisBiedrības “Latvijas Meža īpašnieku biedrība” padomes priekšsēdētājs
Kaspars KļaviņšValmieras novada pašvaldības domes deputāts, biedrības “Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome” pārstāvis

Atklāta projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” iesniegumu vērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājaIveta PāžeValmieras novada izglītības pārvaldes vadītāja
Komisijas locekļi:Kaija MucenieceValmieras novada pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes vadītāja
Daina RozeValmieras novada izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste, Rūjienas Jauniešu centra vadītāja
Daiga KīnaValmieras novada Burtnieku Jauniešu centra vadītāja
Liene DembovskaValmieras novada izglītības pārvaldes izglītības projektu vadītāja

Valmieras pilsētas pašvaldības komisijas par stipendijas piešķiršanu studējošiem, kuri apgūst pedagoģiskās izglītības programmu

Komisijas priekšsēdētājsRičards GailumsValmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vientieks, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs
Komisijas locekļi:Toms UpnersValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras Kultūras centrs” direktors, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja vietnieks
Andris KlepersValmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts, Attīstības un uzņēmējdarbības lietu komitejas priekšsēdētājs
Andrejs GluhovsValmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts, iestādes “Valmieras 2.vidusskola” direktors
Iveta PāžeValmieras pilsētas pašvaldības iestādes “Valmieras izglītības pārvalde” vadītāja

Valmieras novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija

Valmieras novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas kontakti