Sabiedrība / Sabiedrībai / Jauniešiem

Sabiedrība

Jauniešiem

Valmiera ne tikai ir vieta, kurai cauri plūst Gauja, bet arī vieta, kurā plūst iespējas jauniešiem. Šeit jauniešiem ir pašiem sava māja – Valmieras Jauniešu māja. Tā ir vieta, kur pulcēties jauniešiem, vieta kur var nedarīt neko un darīt visu – taisīt ēst, spēlēt spēles, organizēt pasākumus, satikt draugus, plānot politiku un vēl daudz ko citu.

Jauniešiem pieejams arī atbalsts no Jaunatnes lietu speciālista un Jaunatnes darbinieka, kuri ikdienā rūpējas par to, lai jauniešu intereses tiktu aizstāvētas un jauniešu ikdiena tiktu piepildīta ar jauniešu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu piedāvājumu.

Valmieras pilsēta ir piemērota jauniešu izaugsmei, jo piedāvā plašas iespējas gan izglītībā, gan interešu izglītībā, gan brīvā laika pavadīšanai. Arī pilsētas infrastruktūra pielāgota jauniešiem, pilsētā brīvi pieejami basketbola grozi, volejbola tīkli, pilsētā pārdomāta pārvietošanās ar velo, elektriskajiem skūteriem un jauniešu iecienītajiem “longboard” dēļiem. Vai esat dzirdējuši, ka Valmiera ir zaļa pilsēta? Tā tas tiešām ir – Daliņu mežs, Pauku priedes, Dīvaliņa pļava un vēl daudz citu vietu, kur nepilnu 10 minūšu laikā nokļūt, lai baudītu mieru, klusumu un dabas burvību. Valmiera – jauniešiem draudzīga pilsēta!