Pašvaldība / Par pašvaldību / Domes priekšsēdētāja kalendārs

Domes priekšsēdētāja kalendārs

Notīrīt filtru
29.09.2023
14:00
koncertzālē "Valmiera", Leona Paegles ielā 10, Valmierā

Diskusiju pasākums “Pēcpusdiena ar mēru”

29. septembrī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina uzņēmējus uz diskusiju pasākumā “Pēcpusdiena ar mēru”! Uzņēmēji aicināti uz tikšanos, lai kopīgi diskutētu par mājokļu tirgus veicināšanas aktivitātēm Valmieras novadā. Aicinām pieteikties: šeit
28.09.2023
Valmieras novada pašvaldība, Lāčplēša iela 2

Japānas skolēnu apmaiņas brauciens uz Valmieru un Rūjienu

No 17. līdz 30. septembrim Latvijā, Valmierā un Rūjienā viesojas skolēnu grupa no Japānas, Higašikavas vidusskolas.
28.09.2023
14:00
Bruņinieku iela 1, Valmiera

Starptautisko muzeju un bibliotēku ekspertu vizīte Valmierā

28. septembrī 15 muzeju un bibliotēku eksperti no  Gruzijas, Igaunijas, Lietuvas un Moldovas viesosies Valmierā. Vizītes laikā speciālisti apmeklēs Valmieras bibliotēku un Valmieras muzeju, kā arī tiksies ar Valmieras domes priekšsēdētāju Jāni Baiku, kurš pastāstīs vairāk par pašvaldības sadarbību ar kultūru un ilgstpējīgu partnerību.
27.09.2023

Tikšanās ar tūrisma žurnālistiem no Lielbritānijas Valmierā

No 24. līdz 29. septembrim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Britu Latviešu Asociāciju, organizē Lielbritānijas tūrisma žurnālistu vizīti Vidzemes reģiona pašvaldībās apmeklējot Gulbeni, Alūksni, Valku, Valmieru un Āraišus. 27. septembrī žurnālisti apmeklēs Valmieru.
26.09.2023
Beļģija, Brisele

Dalība Eiropas Reģionu komitejas COTER komisijas sēdē

25.09.2023
Valmieras Viestura vidusskola

Tikšanās ar jauniešiem no Vācijas

No 20. līdz 27. septembrim Valmieras Viestura vidusskolā viesojas Harsevinkelas ģimnāzijas delegācija no Vācijas.
25.09.2023
Bruņinieku iela 1, Valmiera

Tikšanās ar partneriem no Igaunijas un Latvijas

No 25. līdz 26. septembrim Valmierā viesosies projekta "Atbalsts transportā izmantojamās "zaļā" ūdeņraža enerģijas vērtību ķēdes reģionālai attīstībai Igaunijā un Latvijā" (H2Value) partneri  no Igaunijas un Latvijas. Latvijā projektu īsteno Vidzemes plānošanas reģions, SIA "ZAAO" un "Latvijas Ūdeņraža asociācija". Vairāk par projektu: www.vidzeme.lv 
22.09.2023
10:00
Vecpuišu parks, Leona Paegles iela 10

Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam”

22. septembrī, plkst. 10.00 Koncertzālē "Valmiera" norisināsies Valmieras Attīstības aģentūras organizētais biznesa forums "Māksla būt uzņēmējam". Šogad forums norisināsies jau septīto gadu, atspoguļojot, cik daudzveidīga un radoša var būt uzņēmējdarbība. Šī gada fokuss ir ilgtspēja – viens no nozīmīgākiem uzņēmējdarbības faktoriem, kas ietekmē biznesa domāšanu, stratēģisku lēmumu pieņemšanu un ikdienas norises ikvienā uzņēmumā. Pasākuma atklāšanas runu teiks Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.