Pieteikt jautājumu vai problēmu

Pieteikt jautājumu vai problēmu

Nodzēst

Atbildes uz jautājumiem

JautājumsJautājuma tēmaDatums un laiks
Labdien, biju aizgājis uz Vaidavas apvienību, tur pārvaldnieks jauns un uz jautājumiem nevar vēl atbildēt, devos uz Kocēnu domi tur štata vietas samazinātas un atalgojums arī samazināts un grūti saprasts kurš par ko atbild. Jautājums vai reorganizācija un apvienošana bija paredzēta lai cilvēkus un atalgojumu samazinātu un iedzīvotājiem nebūtu pie kā griezties, vai bija jāieliek savi cilvēki amatos?
SKATĪT ATBILDI
Citi11.10.2021 14:36
Labdien!Paldies par Jūsu jautājumu!Ar kādu jautājumu Jūs griezāties Vaidavas pagasta pārvaldē un pēcāk arī Kocēnu apvienības pārvaldē Kocēnos, uz ko nesaņēmāt atbildi?11.10.2021 10:58
Labdien! Kādēļ bezmaksas rudens lapu nodošana na paredzēta,teiksim,Valmiermuižas iedzīvotājiem? Noņemot bērniem brīvpusdienas,rguments bija,ka visiem novada iedz.vienādi noteikumi. Kā tad nu sanāk?
SKATĪT ATBILDI
Citi10.10.2021 12:54
Labdien! Valmiermuižā jau krietnus gadus tiek organizēta lapu izvešana no tiem īpašumiem, kuri atrodas blakus lielajām alejām - Iršuparka, Ozolu, Dzirnavu, Nameja alejās utt. Iespējams, kādā brīdī ir bijusi nepietiekama publicitāte par šiem jautājumiem, to mēģināsim labot. Kārtība lapu izvešanai ir līdzīga kā Valmierā - īpašniekam ir jāiegādājas lielais maiss no ZAAO, tiklīdz tas ir pilns, jāsazinās ar īpašumu apsaimniekošanas speciālistu Jāni Rodziņu ([email protected], t.22113119) un maiss tiks iztukšots. Līdzīga kārtība ir arī Burtniekos.11.10.2021 14:31
Labdien! Vēlos jautāt par rudens lapu bezmaksas nodošanu ZAAO. Kādēļ šī akcija attiecas tikai uz Valmieras iedzīvotājiem?
SKATĪT ATBILDI
Citi08.10.2021 14:59
Labdien! Pateicamies par Jūsu iesūtīto jautājumu! Tomēr, lai precizētu atbildi uz Jūsu uzdoto jautājumu būtu jāsaprot, par kuru novada teritoriju Jūs domājat. Teritorijas ikdienas apsaimniekošana, tajā skaitā rudens lapu savākšana, ir apvienību pārziņā. Lūdzam Jūs precizēt sagatavoto jautājumu. Paldies!13.10.2021 18:03
Par vakcinēšanos Valmieras slimnīcā. Kad ir nomainīta slimnīcas(zlimnīcas) adrese vai tās atrašanās vieta. Nezinu kur Valmierā ir Jūrmalas iela 195
SKATĪT ATBILDI
Citi15.09.2021 10:15
Esam pateicīgi par vērīgumu un informēšanu saistībā ar šāda veida nepilnībām. Ļoti vēlamies tās labot. Taču nevaram atrast vietu, kur šī kļūdainā informācija ir publicēta. Vai varat, lūdzu, precizēt?20.09.2021 20:55
Labdieniņ visiem!!! Tīrības tēma pilsētā nu ir čikinieciski atrisināta!!!! ,,Klīneris,, rukā atspēries!,pat nevar saskaitīt,cik reizes jau ielu birste ir redzēta tīrības darbā! Arī šodien ielu Klīnerpucmašīna rukā pretstatā Namsaimnieka pucvāģim,kuru kādreiz izdevās redzēt ielās labi ja divreiz gadā. Bet ir dzirdēts,ka šie pucēšot štrāses tikai viena gada garumā-tāds esot līgums......Tad jau būs atkal viss pa vecam--smiltis,lapas,žagariņi u.c.drazas gar brauktuves malām būs līdz mākoņiem.....Turpmāk obligāti būtu jāpagarina Klīneristu darba līgums ielu pucdarbos vismaz uz 5 gadiem...!,lai Namsaimnieks mācās,un apgūst arī darba prasmi.
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi10.09.2021 10:28
Paldies par pozitīvo atsauksmi saistībā ar pilsētas sakoptību!17.09.2021 20:21
Kad atsāks darbu kinoteātris Gaisma? Cēsu kinoteātris strādā.
SKATĪT ATBILDI
Citi04.09.2021 17:49
Labdien! Kinoteātris "Gaisma" ir privāts uzņēmums. Informācija par kinoteātri "Gaisma" pieejama mājaslapā http://www.3dcinema.lv/. Lai noskaidrotu kinoteātra turpmākos darbības plānus, lūdzam sazināties ar uzņēmumu, izmantojot kādu no viņu norādītājiem saziņas kanāliem: tālrunis: 64222641, e-pasts [email protected]07.09.2021 16:41
Sakarā ar to, ka VTU "Valmiera" no 1. septembra ir mainījusi atiešanas laiku autobusam Mazsalaca - Valmiera no rīta, SIA "Vidzemes slimnīcas" darbinieki", kuri brauc no Mazsalacas puses, laikā nevar ierasties darbā. Iepriekš autobuss atgāja plkst. 6.27, tagad 6.50. Varbūt var rast kādu risinājumu. Ir arī citas darba vietas Valmierā, kas neatrodas pilsētas centrā, lai laikus tiktu uz darbu. Manuprāt, ir nekorekti piedāvāt braukt ar agrāku autobusu, jo slimnīcā darbinieki pārsvarā strādā diennakti un tas ir ļoti nogurdinoši celties 1 stundu agrāk un lieku, vairāk kā stundu no rīta, pavadīt darbā. Arī VTU "Valmiera" mutiska atrunāšanās, ka tiek domāts par skolēniem, neiztur kritiku, jo, zinot, ka skolu sākuma laiks ir 8.15., 8.30 skolēniem nav milzīgs laiks jāgaida līdz stundu sākumam.
SKATĪT ATBILDI
Satiksme03.09.2021 11:48
Paldies par iniciatīvu un ieteikumu! Tā kā izmaiņas maršrutos apstiprina valsts SIA "Autotransporta direkcija", SIA "VTU Valmiera" informē, ka ir sazinājušies ar direkciju ar lūgumu veikt nepieciešamās izmaiņas maršrutā. Pašlaik lēmums vēl nav saņemts.07.09.2021 16:42
Pašvaldības īpašums Pučurgas iela 2 ir briesmīga izskata un necienīgs. Īpašuma esošais izmantošanas mērķis (dažādu pilsētvides apsaimniekošanā radušos materiālu/ būvgružu uzglabāšana) nav pieņemama konkrētā adresē, jo bojā blakus dzīvojošo iedzīvotāju vidi un ir apkaunojošs. Lūgums mainīt esošo izmantošanas mērķi Pučurgas ielā 2 un atrast citu vietu kur bērt dažādus pilsētvides apsaimniekošanā radušos krāvumus/ būvgružus. Lūgums novākt esošos krāvumus/ būvgružus un sakopt konkrēto īpašumu. Cerībā uz sadzirdēšanu, sapratni un cieņu pret apkārtnes iedzīvotājiem.
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi29.08.2021 12:00
Paldies par jautājuma aktualizēšanu! Lai sakoptu teritoriju Pučurgas ielā 2, tajā tiks nopļauts zālājs. Šobrīd teritorijā tiek glabāts frēzējums asfaltēto ielu bedrīšu remonta veikšanai. Pagaidām tur ir novietotas divas kaudzītes ar būvgružiem (tie tiks aizvākti) un nedaudz frēzējuma, ko sastums vienā kaudzītē. Frēzējumu kā materiālu ļoti labprāt izmanto atkārtoti. Tādēļ arī tas tur ilgi neuzkavēsies.30.08.2021 10:51
Interesanti pie mums rūpējas par ceļu uzturēšanu,man kā iedzīvotājam likās visai amizanti. Lieta tāda,ka Brīvības ielu birstē traktoriņš no putekļiem,bet turpret nogriežoties no Brīvības ielas uz Loku ielu ir neizbraucamas mūžīgās bedres,rodas jautājums ,kas ir svarīgāks?
SKATĪT ATBILDI
Ceļu uzturēšana23.08.2021 17:18
Paldies par komentāru! Šāda situācija diemžēl veidojas saistībā ar dažādo ielu segumu. Grantētajām ielām lietainos laikapstākļos dabiski veidojas bedrītes, ko iespējams novērst un izlīdzināt tikai, brauktuvei atkal apžūstot. Ielu greiderēšana tāpat kā asfaltēto ielu slaucīšana ir ielu ikdienas uzturēšanas pakalpojums. Taču kvalitatīva grantēto ielu seguma uzlabošana ir iespējama, ielas asfaltējot vai, kur tas ir iespējams, veicot divkārtu apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju. Šim nereti nepieciešami apjomīgi priekšdarbi, piemēram, lietus kanalizācijas izbūve, kas, protams, nav iekļaujami ielu ikdienas uzturēšanas izmaksās.07.09.2021 17:02
Labdien. Jau no pagājušā gada netiek kopta zaļā zona starp ielu un gājēju ietvi Nākotnes ielā. Loti žēl,ka nav iespēju nosūtīt failus. Kauns,zāle jau būs metru gara.Un ne tikai Nākotnes iela.
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi16.08.2021 15:55
Paldies par informāciju! Pašvaldības nekustamā īpašuma speciālists apsekos ziņojumā minēto teritoriju un vajadzības gadījumā dos uzdevumu atbildīgajiem dienestiem sakopšanas darbu veikšanai.28.08.2021 15:36
Labdien. Vai ir līdz rudenim plānots izravēt Meža ielas gājēju ietvi nogāzes pusē? Drīz jau būs paklājs no zāles. Tāpat sazāģēt jau sen nolūzušu zaru uz taciņas. Paldies.
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi13.08.2021 19:42
Paldies par informāciju! Pašvaldības nekustamā īpašuma speciālists apsekos ziņojumā minēto teritoriju un vajadzības gadījumā dos uzdevumu atbildīgajiem dienestiem sakopšanas darbu veikšanai.27.08.2021 15:34
Labdien! Vēlos pateikt, ka Valmieras novada informatīvā izdevuma 1.numurā pie Mazsalacas novada teritorijas nav minēts Mazsalacas pagasts. Vēlos jautāt, kā šīs mājas lapas Jaunumu sadaļā varu atlasīt vienlaicīgi, piemēram, kultūras, izglītības, pašvaldības u.c. notikumus visā Mazsalacas apkārtnē, lai varētu izvēlēties no visa bijušā Mazsalacas novada teritorijas un arī no blakus novadiem, bet tā, lai nerādītu VISU Valmieras novadu. Šobrīd ļoti grūti atrast tieši to informāciju, kas attiecas uz Mazsalacas apkārtni. Pasākumu un norišu kalendārs ir ļoti nepārskatāms, jo informācija ir ļoti izkliedēta pa vairākām lapām. Vieglāk būtu atrast, ja būtu iespējams atlasīt, piemēram, interesējošo informāciju visam mēnesim un tā būtu redzama vienā sarakstā, atverot lapu. Ja mani interesētu sīkāk, es atvērtu attiecīgo pasākumu, uzklikšķinot uz tā. Iedvesmai paskatieties www.mazsalaca.lv - kā bija redzami gaidāmie notikumi novadā.
SKATĪT ATBILDI
Citi10.08.2021 18:46
Pateicamies par vērību - konstatējām, jā, pašvaldības informatīvā izdevuma sestajā lapā tiešām ir minēta Mazsalacas pilsēta, taču nav minēts Mazsalacas pagasts. Turpmākajos informatīvajos izdevumos pievērsīsim uzmanību un kļūdu labosim.Par pārējo: Šobrīd jaunumu sadaļā vienlaicīgi nav iespējams atlasīt dažādas kategorijas - katru no tematiem var skatīt atsevišķi, piemēram, tikai "pašvaldība", tikai "veselība", vai arī tikai "Mazsalacas apvienība", "Rūjienas apvienība" utml. Tā kā bijusī mājaslapa www.valmiera.lv tika pārveidota par novada mājaslapu www.valmierasnovads.lv, joprojām ir lietas un funkcionalitātes, kuras ir izstrādes stadijā, lai pielāgotu novada vajadzībām, tajā skaitā arī jaunumu filtru.Valmieras novadā ir apvienotas astoņas bijušo novadu teritorijas. Tādējādi ir teju astoņkāršojies publicējamo norišu apjoms. Un tāpēc arī norises parādās vairākās lapaspusēs. Aicinām norises atlasīt pēc sev interesējošās tēmas, piemēram, "koncerti", "izrāde", vai arī teritorijas, piemēram, "Mazsalacas apvienība". Tāpat ļoti ērti ir norišu kalendārā izvēlēties datumu, par kuru vēlaties uzzināt norišu piedāvājumu, un hronoloģiskā secībā pēc norises laika izvērtēt piedāvājumu. Arī šobrīd plašāk par katru notikumu var izlasīt, uz tā uzklikšķinot gan no kalnedāra datuma, gan norišu saraksta nedaudz zemāk. Vēl par gaidāmajām norisēm iespējams sekot līdzi pašvaldības informatīvā izdevuma pēdējās lappusēs un ik ceturtdienu mājaslapā un Facebook lapā publicētajā nākamās nedēļas norišu apkopojumā.Saprotam, ka ir grūti pierast pie pārmaiņām un atšķirīga informācijas izvietošanas stila. Taču ceram uz sapratni, sekojam līdzi atsauksmēm un pakāpeniski strādājām pie visiem nepieciešamajiem uzlabojumiem, lai pēc iespējas ērti un pārskatāmi nodrošinātu iespējami labāko informētību par visām Valmieras novada aktualitātēm.Ticam, kopā mums izdosies!30.08.2021 09:31
Labdien Vēlos uzzināt kādēļ šodien 03.08 tika nojaukta Estekāde Dīvaliņu stāvlaukumā?
SKATĪT ATBILDI
Satiksme03.08.2021 10:08
Labrīt! Paldies par jautājumu! Tā kā Dīvaliņa stāvlaukums agrāk tika iznomāts autoskolām braukšanas apmācību organizēšanai, tajā kā viens no apmācību elementiem bija izbūvēta arī estakāde. Šobrīd stāvlaukums braukšanas apmācību organizēšanai autoskolām vairs netiek iznomāts. Tādēļ arī estakāde šajā tajā vairs nav nepieciešama un tika nojaukta, tādējādi atbrīvojot vietu papildu automašīnu stāvvietām, kad tas būs nepieciešams.10.08.2021 09:42
Labdien! Iesniedzu pieteikumu jaunumu saņemšanai pašvaldības ziņu sadaļā, diemžēl, neesmu nevienu saņēmusi. Interesē sadaļas izsoles un sludinājumi un iznomār zemi un telpas.Paldies!
SKATĪT ATBILDI
Citi29.07.2021 17:53
Labrīt! Paldies par ziņu! Tika veikti nelieli uzlabojumi jaunumu sūtīšanai, e-pasti ar dienas jaunumiem atkal tiek sūtīti. Pagaidām jaunumu e-pasti tiek sūtīti tikai par pievienotajiem jaunumiem, kas tiek attēloti sadaļā "Aktualitātes > Jaunumi". Sadaļas "Izsoles un sludinājumi" un "Iznomā zemi un telpas" nav jaunumu kategorijas, par šīm e-pasti pagaidām diemžēl netiek sūtīti. Taču mājaslapa joprojām pakāpeniski tiek uzlabota. Un, ņemot vērā Jūs interesējošo sadaļu specifiku, arī sadaļas "Izsoles un sludinājumi" un "Iznomā zemi un telpas" plānots pārprogrammēt, lai arī par šīm sadaļām būtu iespējams saņemt jaunumus e-pastā. Par šiem mājaslapas uzlabojumiem publicēsim informāciju mājaslapas jaunumu sadaļā. Tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai mājaslapas sadaļā "Aktualitātes" > "Jaunumi".10.08.2021 09:31
Piektdienas vakara vējā, Pilsētas centra kapos nogāzās liels koks! Uzgāzās virsū ap 10 kapuvietu plačiem, sabojājot akmens pieminekļus, iznīcinot soliņus utt. Šobrīd dažas stundas pirms 4.jūlija Kapu Svētkiem pilsētas kapos, lielais ozols joprojām guļ zemē... saspiedis zem sevis pieminekļus, kapu kopiņas, krustus...utt. Tas nozīmē, ka ap 10 kapu placīšu piederīgajiem, vismaz 10 ģimenēm šodien nav Kapusvētki, bet ir KapuBĒDU diena! Šobrīd, kad visi citi steidz apkopt savu piederīgo aizgājēju piemiņas vietas, 10 ģimenes var tikai noraudzīties pa gabalu uz postažu...kur lielais koks ar visām 10 piemiņas vietām ir apjozts ar sarkanbalto brīdinājuma lentu... 3 dienu laikā, kopš koka nogāšanās...tikai apvilkt sarkanbalto brīdinājuma lentu...tas ir viss, ko Pilsētas kapu apsaimniekotājs, kas laikam tak ir VN(ValmierasNEsaimnieks) ir bijis spējīgs. Ja šonedēļ būtu parasta sestdiena, svētdiena, es neko neteiktu, lai nāk pirmdien vai otrdien vai trešdien...un zāģē nespējnieku kantoris katru dienu pa pieciem bluķīšiem... bet šodien ir KAPU SVĒTKI, kas ir vienreiz gadā! Bet vismaz 10 ģimenēm šodien ir KAPU BĒDAS dēļ apsaimniekotāja noziedzīgas bezdarbības!Uz senioru vairākkārtējiem aizrādījumiem gan vakar (sestdien), gan šodien( svētdien)...kapu pārstāvis tik mācēja atbildēt...ka esot gribējuši zāģēt, bet daudz cilvēki esot kapos, tāpēc nevarot zāģēt... Nožēlojama atruna!Domāju, jebkurai citai apsaimniekošanas firmai nebūtu problēmas koku sakopt agrāk no rīta vai vēlāk vakarā... vai aizvākt to jau piektdienas vakarā pēc koka nokrišanas, lai piederīgie var pienācīgi sakopt piederīgo atdusas vietas.Pilsēta un parki pēc piektdienas vēja (gan vakar sestdien, gan šodien svētdien) izskatās kā pēc karalauka sprādziena...visur mētājas koku atlūzas, zari, lapu kušķi, netīrība un draza... Cik ilgi vēl šim nožēlojamam kantorim tiks ļauts saimniekot Valmieras kapos, parkos un ielās???
SKATĪT ATBILDI
Citi04.07.2021 11:50
Jūtam līdzi un atvainojamies par šo skumjo situāciju, kas diemžēl šoreiz gadījās tieši pirms nedēļas nogalē notiekošajiem kapusvētkiem. SIA "Valmieras Namsaimnieks" līdz kapusvētkiem nebija iespējams drošā veidā nolūzušo koku novākt. Šodien, 7.jūlijā, koks ir sazāģēts, tiek pabeigta zaru šķeldošana. Lai uzlabotu koku kopšanu pilsētā un tai skaitā arī pilsētas kapos, koku kopšanu nākamo gadu no jūlija sākuma atbilstoši iepirkuma rezultātiem veiks SIA "Zemgales Saules Koki". Lai pasargātu kapu kopiņas no iespējamu līdzīgu situāciju atkārtošanās un koku kopšanu pilsētas kapos uzlabotu, lūdzam arī kapu kopējus pievērst uzmanību viņu kopjamo kapu kopiņu tuvumā esošo koku stāvoklim. Pamanot bīstamus kokus vai to zarus, kas lūztot var apdraudēt kapu kopiņas, lūdzam, ja iespējams, iezīmēt bīstamos kokus vai nofotografēt to atrašanās vietu, tuvākās atpazīstamās kapu kopiņas (lai vieglāk atrast) un informēt par to pašvaldības Koku novērtēšanas komisiju, rakstot iesniegumu pilsētas pašvaldībai (oficiāls Koku novērtēšanas komisijai adresēts iesniegums, e-pasts uz [email protected], ziņojums sociālajos tīklos) un pēc iespējas precīzāk aprakstot koka atrašanās vietu. Atvainojamies vēlreiz par šo nepatīkamo situāciju.07.07.2021 16:46
1) Kad tiks zāģēti Valmierā daudzās vietās nokaltušie koki? Putnu ligzdošana tā kā būtu beigusies... 2) Pie Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas ir 2 puķu dobes: viena - skaista apļveida kompozīcija ar samtenēm un hostām, otrā - nezāles un tukšums (skatu laukumā, sauktā par Valmieras "Titāniku"). Pietrūka puķu? Dobei blakus arī pusnokaltis krūms ar nātrēm. 3) Vai šajā sadaļā vairs neatgriezīsies Valmieras ielu karte un nebūs iespējams pievienot foto?
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi30.06.2021 19:32
Paldies par jautājumiem! 1) Par kokiem. Plānveida koku kopšana tiek organizēta pakāpeniski. Pēc putnu ligzdošanas laika koku ciršanas pārtraukuma koku kopšana pilsētā ir atsākusies. Pirms nokaltušo koku nozāģēšanas tos apseko arī pašvaldības Koku novērtēšanas komisija, izsniedzot atļauju un dodot uzdevumu nokaltušo koku nozāģēšanai. No 30.jūnija pilsētas koku kopšanu nodrošina jauns uzņēmums - SIA "Zemgales Saules Koki".2) Par puķudobēm pie Sv.Sīmaņa baznīcas. Pie Sv.Sīmaņa baznīcas ir viena puķu dobe. Pie laternas staba ir iekopts zāliens. Paldies par ziņu saistībā ar krūmiņu. Par tā sakopšanas vajadzību ir dota ziņa pilsētas apzaļumošanas darbu veicējiem.3) Par iespēju atzīmēt problēmas vietu kartē un pievienot fotogrāfiju. Iepriekš mājaslapā piedāvātā iespēja pievienot problēmu un pievienot fotogrāfiju ir saglabāta joprojām. Ir mazliet pamainījies veids, kā to izdarīt. Proti, mājaslapās kreisajā pusē Jūs izvēlaties ikonu "Ziņo par problēmu". Tur atvērsies lodziņš "Pieteikt jautājumu vai problēmu". Tālāk viens no aizpildāmajiem lauciņiem Jums piedāvā izvēlēties, ko vēlaties pieteikt - jautājumu vai problēmu. Izvēloties, ka vēlaties pieteikt "Jautājumu", karte un fotogrāfiju pievienošanas iespēja piedāvāta netiek. Savukārt, izvēloties, ka vēlaties pieteikt "Problēmu", nomainās lapas izkārtojums, ir iespējams atzīmēt adresi, kā arī ir iespējams pievienot līdz 10 MB lielu fotogrāfiju. (Pievienoju arī attēlu, kā šī sadaļa izskatās).Paldies par Jūsu ieinteresētību un pašvaldības informēšanu par pilsētvides vajadzībām arī pēc jaunās mājaslapas izveides!19.07.2021 09:42
Labdien! Man ir jautājums par Jāņa Daliņa pieminekli. Mēs pošam stadionu, apzaļumojam stadiona teritoriju " aiz žoga ". Bet kad saposīs to mazo zemes pleķīti ap pieminekli? Patreiz tas izskatās nožēlojami, dažas atraitnītes plikajā zemē kaut kā mēģina glābt situāciju. Līdz Valsts Prezidenta balvas izcīņai vieglatlētikā jau vairs nav tālu ! Ar cieņu, J.Daliņa ielas NR.1 iedzīvotāja- Malda Lange.
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi21.06.2021 17:54
Paldies par jautājumu! Tieši šobrīd, pirms Jāņa Daliņa stadiona nodošanas ekspluatācijā, notiek gan stadiona teritorijas, gan tam piegulošās teritorijas sakopšana. Tiks sakopta un uzposta arī teritorija pie ieejas stadionā, kur atrodas piemineklis Jānim Daliņam.20.02.2021 09:12
Labdien. Vai ir plānots izpļaut teritoriju starp Nākotnes ielas garāžām un Meža ielu?
SKATĪT ATBILDI
Vides jautājumi07.06.2021 12:09
Šodien, 8.jūnijā, SIA Valmieras Namsaimnieks sāka pļaut Meža ielai piegulošo teritoriju. Arī zona starp Nākotnes ielas garāžām un Meža ielu ir kopšanas procesā. Teritorijas uzkopšana tiks turpināta arī rīt.06.08.2021 16:18
Labdien, vēlējos noskaidrot, kad tiks veikta publiskā apspriede par plānoto projektu Linarda Laicena un Cēsu ielas pārbūvei. Precīzāk Linarda Laicena ielas pagarinājumu, ko vēlaties būvēt gar bijušo bānīša ceļu? Šādu pārbūvi noteikti nevajadzētu veikt pirms tuvā dzīvojošo iedzīvotāju viedokļa uzklausīšanas
SKATĪT ATBILDI
Ceļu uzturēšana05.06.2021 10:12
Konkrētu laiku publiskajai apspriešanai vēl nav iespējams pateikt. Būvniecības ieceres publiskā apspriešana tiks rīkota pirms objekta būvatļaujas izsniegšanas, ja/ kad tiks uzsākta ielu pārbūves un jaunā posma būvniecības būvprojekta izstrāde.  Būvprojekta izstrādi varēs uzsākt, ja šāda projekta īstenošanai būs iespējams saņemt Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu. Taču tā piešķiršanai vēl ir nepieciešami grozījumi  Ministru Kabineta 2016. gada 30. augusta noteikumos Nr. 587 "Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 6.1.4. specifiskā atbalsta mērķa "Pilsētu infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu" 6.1.4.2. pasākuma "Nacionālas nozīmes attīstības centru integrēšana TEN-T tīklā" īstenošanas noteikumi". Un tiem savukārt ir nepieciešams saskaņojums gan Ministru Kabinetā, gan Eiropas Komisijā. Aicinām tādēļ sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā www.valmierasnovads.lv un pašvaldības informatīvajā izdevumā "Valmiera". 06.08.2021 16:07