Attīstība / Uzņēmējdarbība / Uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas

Attīstība

Uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas

LIAA pārstāvniecība Valmierā

LIAA pārstāvniecība Valmierā ir paplašinājusi sniegto pakalpojumu klāstu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir pieejams jauns atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, inovācijām un eksportam. Atbalsta programmas mērķis ir nodrošināt finansējuma pieejamību biznesa idejas īstenošanai un uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, veicinot aktivitātes, kas vērstas uz inovatīvo komersantu īpatsvara paaugstināšanu ekonomikā un sekmē uzņēmējdarbību. LIAA pārstāvniecībā Valmierā ir pieejama kopstrādes telpa jeb atvērtais birojs, kur pārstāvniecības klienti un viesi var gan strādāt, gan tikties ar sadarbības partneriem un klientiem, gan izmantot kopstrādes telpas aprīkojumu (printeris, skeneris u.c.). kā arī apmeklēt kopstrādes telpā notiekošos seminārus un pasākumus. Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par LIAA pārstāvniecības Valmierā piedāvātajām iespējām.

Kontaktinformācija:

+371 62401098
Purva iela 12a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201

Valmieras Attīstības aģentūra

Valmieras Attīstības aģentūra īsteno uzņēmējdarbības atbalsta un sadarbības projektus. Aģentūra nodrošina informāciju par uzņēmējdarbības atbalstu un ārējā finansējuma piesaisti, organizē uzņēmēju tīklošanās pasākumus, apkopo un analizē datus par novada uzņēmumiem un nozarēm, administrē atbalstu programmu ZĪLE, vada koprades un prototipēšanas darbnīcu DARE, īsteno Valmieras ārvalstu investīciju piesaistes mārketingu un iesaistās citos ar uzņēmējdarbību saistītos sadarbības projektos. Aģentūra arī īsteno karjeras attīstības atbalsta un uzņēmējspējas veicināšanas aktivitātes sadarbībā ar izglītības iestādēm.

Kontaktinformācija:

+371 26180733
Purva iela 12a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā arī sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80 gadus!

Kontaktinformācija:

+371 20264530
Stacijas iela 26, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201