Sabiedrība / Sabiedrībai / Jauniešiem / Jauniešu organizācijas

Sabiedrība

Jauniešu organizācijas

Jaunatnes NVOAdreseE-pastsMājaslapa/kontakti
Valmieras Jauniešu dome
Simona Šmidte – jaunatnes lietu speciāliste
Mākslinieku iela 2Facebook
Instagram
Nodibinājums „Fonds „Iespēju Tilts””Garā iela 10http://www.fondsiespejutilts.lv/
Latvijas Skautu un Gaidu Centrālās organizācijas Valmieras 4.skautu vienībaViestura aleja 3https://viesturi.edu.lv/
“OPEN” radošais centrsPurva iela 13https://www.openrc.lv/
Neformālā jauniešu grupa „MĒS”Dārza iela 2AAija Ozola (28214249)
Valmieras bērnu un jauniešu invalīdu biedrība „Saulīte”Garā iela 10
Valmieras 216. jaunsardzes vienībaLeona Paegles iela 40www.jaunsardze.gov.lv
Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijaGarā iela 10http://www.vnf.lv/
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība (ViASA)Cēsu iela 4Facebook
Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „HARITAS”Rīgas iela 10http://haritas.lv/
Ziemeļlatvijas Lauvēnu klubs “LEO”
http://www.lionsclubs.lv/
Latvijas Kristīgā studentu brālībahttps://www.facebook.com/LKSBLV
Biedrība „Kristīgais žēlsirdības centrs”Stacijas iela 26www.kzc.lv

Latvijas sarkanā krusta jaunatne:

“Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (LSKJ) apvieno jauniešus, kuri ir biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” biedri un brīvprātīgie vecumā no 13 līdz  ~30 gadiem. LSKJ atbalsta jauniešu iniciatīvas un idejas, veicina iesaistīšanos neformālās izglītības apguvē un popularizēšanā, motivē jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku, īsteno humāno darbu sabiedrības labā.” ( Vairāk: https://youtu.be/aLWSmixuUy0 )

Valmieras Jauniešu dome:

Valmieras Jauniešu dome ir iespēju pilna jauniešu organizācija. Tur ikviens var radoši izpausties īstenojot savas idejas, iesaistoties brīvprātīgājā darbā, organizējot dažādas aktivitātes un pasākumus, pilnveidot sevi, rakstot projektus, dodoties uz apmācībām, diskusijām, bet pats galvenais – iegūt kontaktus. Tā ir iespēja jaunietim kļūt par pilsētas “jauniešu balsi”, iesaistoties diskusijās ar lēmumu pieņēmējiem, kā arī daloties savā redzējumā gan par jaunatnes lietām, gan par jaunatnes politiku un tās attīstību pilsētā.

Biedrība “Divi krasti”:

Vieta, kur satikties Valmieras jauniešiem no abiem Gaujas krastiem un visām septiņām Valmieras daļām. Vieta, kur uzklausīs un palīdzēs realizēt Tavas vistrakākās idejas, kuras vēlies redzēt Valmierā. Bedrība organizē interesantus, izklaidējošus, izglītojošus, sportiskus, vienkārši aktīvus un saistošus pasākumus jainiešiem! Raksta, īsteno un piedalās projektos! Vada un īsteno radošās darbnīcas! 

Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija “Sudraba ZIRG’s”:

VIBJO (Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija) Sudraba ZIRG’s ir domubiedru grupa, kas izveidojusies sadarbībā ar Valmieras integrēto bibliotēku. 

Viņi bibliotēkā un ārpus tās robežām rīko dažādus interesantus gan pasākumus, gan radošās darbnīcas, labprāt informē sabiedrību par jaunākajām tehnoloģijām bibliotēkā, kā arī veido dažādus videoklipus un īsfilmas savam Youtube kanālam “VIBJO TV”. Labprāt uzņem jauniešus, kuriem ir idejas kā attīstīt bibliotēku un padarīt to par vietu, kurā ir patīkami uzturēties. 

Valmieras novada fonda Jauniešu Ideju Laboratorija:

VNF Jauniešu ideju laboratorija (JiL) – veids, kā jauniešiem iesaistīties Valmieras un tās tuvāko novadu aktivitātēs, iegūstot jaunas prasmes, zināšanas un pieredzi!  JiL mērķis ir veicināt jauniešu iesaistīšanos vietējās dzīves uzlabošanā, veidojot jauniešu izpratni par līdzekļu piesaisti, brīvprātīgo darbu un labdarību. VNF JILa galvenā rīkotā aktivitāte ir projektu konkurss, kas dod iespēju jauniešiem īstenot savas idejas Valmierā un Valmieras tuvākajā apkaimē.

Vidzemes Augstskolas studentu apvienība:

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība ir platforma, kas respektē un pilnvērtīgi pārstāv Vidzemes Augstskolas studējošo intereses un tiesības akadēmiskās, materiālās un kultūras dzīves jautājumos ne vien augstskolā, bet arī citās valsts institūcijās. Apvienība iestājas par labvēlīgas vides radīšanu studentu izaugsmei un labsajūtai.

Latvijas Skautu un Gaidu Centrālās organizācijas Valmieras 4.skautu vienība:

Organizācija iesaista bērnus un jauniešus neformālās izglītības procesā, veido vērtību sistēmu, kas balstīta uz skautu un gaidu likumiem un solījumu, kā arī aktīvi darbojoties sabiedrības labā, dod iespēju gūt personisko piepildījumu un veidot pasauli labāku. Skautu un Gaidu mērķis ir attīstīt jaunatni par krietniem savas valsts un pasaules pilsoņiem.

Valmieras bērnu un jauniešu invalīdu biedrība „Saulīte”:

Valmieras bērnu un jauniešu invalīdu biedrības “Saulīte” mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā, organizējot dažādas nometnes, sniedzot palīdzību gan jauniešiem un bērniem, gan viņu vecākiem.