Pašvaldība / Dokumenti / E-saziņa ar pašvaldību

Pašvaldība

E-saziņa ar pašvaldību

Vai jau lietojat e-adresi?

Ja nepieciešams nodot fiziskas personas datus, komercinformāciju vai citu aizsargājamu informāciju, aicinām izmantot e-adresi (informatīvs materiāls, kā izveidot un lietot e-adresi).

Kad e-adrese  izveidota, izmantojiet to drošai saziņai ar pašvaldību, ja nepieciešams, lejuplādējiet nepieciešamo iesnieguma veidlapu (veidlapas meklēt šeit), aizpildiet, saglabājiet to savā datorā un, pievienojot to pielikumā, nosūtiet sagatavoto dokumentu no savas e-adreses uz Valmieras novada pašvaldības e-adresi.

Uzmanību! Ja Jums nepieciešams pieteikt pakalpojumu “Lēmuma izsniegšana par atteikšanos no pirmpirkuma tiesībām” vai  “Pašvaldības īpašuma objektu atsavināšanai” (gan fiziskām, gan juridiskām personām), tad jau šobrīd, izvēloties Valmieras novada pašvaldības e-adresi, logā `Izvēlies veidlapu` pieejamas e-formas šo pakalpojumu pieteikšanai.

Par e-parakstu

  • Lai izlemtu, kuru e-identitātes identificešanas rīku izvēlēties, lasiet šeit
  • Uzziniet vairāk par dokumentu elektroniskas parakstīšanas iespējām ar eIDeParaksts vai eParakstsmobile
  • Kā pieteikties eParaksts mobile lasi šeit

NODERĪGI

  • Plašāka informācija par kvalificētiem e-paraksta rīkiem un elektronisku dokumentu atvēršanu un pārbaudi, norādot pārbaudes vietni, vairāk lasiet šeit
  • Par elektronisku dokumentu atvēršanu un pārbaudi, izmantojot citu valstu elektroniskā paraksta rīkus, norādot pārbaudes vietni, lasiet šeit

Informācija aktualizēta 26.10.2021.