Attīstība / Uzņēmējdarbība / Mobilā lietotne “Valmiera”

Attīstība

Mobilā lietotne “Valmiera”

Lietotne “VALMIERA” – Valmiera Tavā kabatā!
Lietotne “Valmiera” ir pašvaldības veidots instruments uzņēmējdarbības atbalstam, iedzīvotāju informēšanai un iesaistei.

Lietotni iespējams lejupielādēt bez maksas AppStore vai Google Play.

Lietotne Tev būs kā ceļvedis dažādās jomās:

Jaunumi un aktualitātes

Esi zinošs un vienmēr informēts par notiekošo Valmierā un Valmieras novadā.

Pasākumu kalendārs

Seko līdzi Valmieras novada norišu kalendāram un nepalaid garām sev interesējošo – filmu pirmizrādes, koncertus, pilsētas svētkus, aktuālas norises pagastos, izstāžu namos, sporta sacensības, nozaru konferences, vides izglītības un bērnu pasākumus, kā arī daudz ko citu.

Iedzīvotāju aptaujas

Izsaki savu viedokli!

Ierosinājumi

Ja Tev ir ierosinājumi Valmieras pilsētas vai novada teritoriju attīstībai vai labiekārtošanai, redzi nekārtības vai nepilnības, izmanto mobilo lietotni, lai par to pavēstītu. Pašvaldība atbildēs un iesaistīsies jautājumu risināšanā.

Īpašie uzņēmumu piedāvājumi, atlaides

Izmanto īpašos dažādu uzņēmumu piedāvājumus – atlaides precēm un pakalpojumiem, kas pieejamas visiem, kuri ielādējuši mobilo lietotni VALMIERA. Valmierā deklarētajiem iedzīvotājiem piedāvājumi ir īpaši izdevīgi!

Tūrisma informācija

Šeit atradīsi informāciju par tūrisma iespējām Valmierā, to skaitā apskates objektiem, atpūtas un izklaides iespējām, naktsmājām, maltītes ieturēšanas vietām un daudz ko citu. Tāpat smelies iedvesmu aktīvai laika pavadīšanai un dodies kādā no pārgājiena vai velobrauciena maršrutiem Valmierā un tās apkārtnē.

Uzņēmējiem

Uzņēmēji lietotni izmanto, lai primāri sniegtu izdevīgus piedāvājumus deklarētajiem Valmieras novada iedzīvotājiem, pēcāk Valmieras iedzīvotājiem un viesiem, veidojot lojālu saikni starp uzņēmumu, pilsētu/pagastiem un iedzīvotāju. Šāda draudzība veido sudraba un zelta klientus.

! Lai nodrošinātu, ka lietotne neveic bezmaksas pakalpojumu reklāmas funkciju ievērojamai auditorijai, 100% bezmaksas piedāvājumi netiek akceptēti – kursi, semināri, konsultācijas, piegādes u.c. Lietotnes lietotājam, piedāvājuma izvēlei ir jāsniedz priekšrocības attiecībā pret citiem tāda paša pakalpojuma saņēmējiem.