Pakalpojumi / Pabalsts daudzbērnu ģimenei mācību piederumu iegādei

Pabalsts daudzbērnu ģimenei mācību piederumu iegādei

Valmieras novada daudzbērnu ģimenes var pieteikties pabalstam mācību piederumu iegādei 40 EUR apmērā par katru ģimenē dzīvojošu bērnu, kurš apgūst obligāto pamatizglītību no 2. līdz 9. klasei.

Par 9.klašu skolēniem pabalstu var saņemt līdz mācību gada beigām.

Topošo pirmklasnieku vecāki atbalstam var pieteikties, sākot ar jaunā mācību gada 1.septembri.

Šo atbalstu reizi kalendārajā gadā var saņemt daudzbērnu ģimene, ja vismaz vienam no vecākiem kopā ar vismaz trīs bērniem deklarētā dzīvesvieta ir Valmieras novada administratīvajā teritorijā.

AKTUĀLI! Ja esat e-adreses lietotājs, izmantojiet iespēju pieteikties pabalstam, pakalpojuma aprakstā (saite zemāk) kā pakalpojuma pieprasīšanas veidu izvēloties “E-pakalpojums iestādes mājaslapā”, kas sasaistīts ar Sociālo lietu pārvaldes e-adresi, izvēloties un aizpildot attiecīgo e-veidlapu un elektroniski parakstītu to nosūtot Sociālo lietu pārvaldei.

Pakalpojuma apraksts šeit.

Informācija aktualizēta 29.08.2022.