Tuvojas “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezona

Seda Fizkultūre

Eiropas Sporta nedēļā, 27. septembrī, Sedā startēs jau iemīļotā Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezona, kas piecos posmos notiks visās piecās Valmieras novada pilsētās: Sedā, Rūjienā, Mazsalacā, Strenčos un Valmierā.

Atšķirībā no pavasara/vasaras sezonas, kad trasē devāmies arī uz velosipēdiem, šajā sezonā distances būs iespējams veikt skrienot un nūjojot. Aicinām ieplānot “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu:

1. posms27. septembrī Sedā

2. posms – 25. oktobrī Rūjienā

3. posms – 15. novembrī Mazsalacā

4. posms – 6. decembrī Strenčos

5. posms – 27. decembrī Valmierā

Tradīcija tikties trešdienu vakaros turpināsies arī rudens/ziemas sezonā. Visi posmi norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantos bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard. Ņemot vērā, ka laiks vakaros satumsīs arvien ātrāk, aicināsim dalībniekus padomāt par apgaismojumu arī individuāli un trasē doties, izmantojot galvas lukturīšus!

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

“Fiz-Kul-Tūre” dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz trīs sezonas posmos, tai skaitā pēdējā posmā, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā un iespēju iegūt skriešanas apavus no “MySport” 150 EUR vērtībā, kā arī citas vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Savukārt dalībnieki, kuri būs piedalījušies visos “Fiz-Kul-Tūre” 2023. gada posmos gan pavasara/vasaras sezonā, gan rudens/ziema sezonā, saņems īpašus piemiņas suvenīrus un piedalīsies Spēka zonas 3 mēnešu abonementa izlozē.

Sacensību nolikums: Fiz-Kul-Tūre rudens/ziemas sezona