“Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezona ir atklāta Sedā

Fizkultūre

Vakar, 27. septembrī, pavisam vasarīgos laikapstākļos atklājām “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonu, kuras laikā apceļosim visas piecas Valmieras novada pilsētas – Sedu, Rūjienu, Mazsalacu, Strenčus un Valmieru.

Seda ir jaunākā no Valmieras novada pilsētām, paslēpusies meža ielokā blakus Sedas purvam. Centrālais laukums ar starveida ielu plānojumu, plašās bērzu un liepu alejas un dzeltenās Staļina klasicisma mājas tik tīrā un koncentrētā izpildījumā nav atrodamas nekur citur Latvijā. Tā ir arī ļoti kompakta – pilsētu mierīgi var izstaigāt ar kājām.

“Fiz-Kul-Tūre” maršruts sākās pie Sedas Kultūras nama, un šajā sezonā dalībnieki aicināti maršrutu veikt skrienot vai nūjojot.

Tā kā Sedas posms notika Eiropas Sporta nedēļā, dalībniekiem bija iespēja piedalīties arī BeActive izaicinājumā un pārbaudīt spēkus trīs dažādās aktivitātēs: pietupieni, plank jeb balsts guļus uz augšdelmiem un lēkšana ar lecamauklu.

Ieskaties Edmunda Mitenieka veidotajā foto atskatā, kā sacensības aizritēja, bet ar rezultātiem plašāk iepazīsties:

Nākamais sacensību posms notiks 25. oktobrī Rūjienā. Dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz trīs sezonas posmos, tai skaitā pēdējā posmā, cīnīsies par godalgotām vietām kopvērtējumā un iespēju iegūt skriešanas apavus no “MySport” 150 EUR vērtībā, kā arī citas vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Plašāks bilžu atskats: ŠEIT