“Fiz-Kul-Tūre” Strenču posms aizvadīts Ziemassvētku noskaņās

Fizkultūre Strenčos

6. decembra vakarā Strenčos aizvadīts Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” 4. posms. Šajā sacensību posmā klātesošos priecēja vokālā studija “Notiņas”, bija iespēja satikt un nofotografēties ar Ziemassvētku rūķiem, kā arī atjaunot spēkus ar gardām pankūkām un sasildīties ar siltu dzērienu.

Ziema nav šķērslis skriešanai, galvenais ir pielāgoties atšķirīgajiem skriešanas apstākļiem, izvēlēties pareizu slodzi un ieklausīties sevī. Turklāt tas ir lielisks veids, kā stiprināt veselību un norūdīt organismu. Par to pārliecinājās vairāk nekā 70 sacensību dalībnieki dažādās vecuma grupās, pavadot vakaru ar ģimeni, draugiem un domubiedriem sportiski.

Ieskaties, kā dalībniekiem veicās apkopotajos REZULTĀTOS:

Sezonas noslēdzošais posms norisināsies 27. decembrī Valmierā. Pēc sacensībām īpašā noskaņu vakarā kafejnīcā “Jauna Saule” apbalvosim uzvarētājus un noskaidrosim sezonas galveno balvu ieguvējus, kuri saņems skriešanas apavus 150 EUR vērtībā un 3 mēnešu abonementu Valmieras Olimpiskā centra Spēka zonā. Par muzikālo noformējumu rūpēsies Arturs Gruzdiņš, siltā atmosfērā ikvienam būs iespēja pakavēties atmiņās par šajā “Fiz-Kul-Tūres” sezonā piedzīvoto.

Paldies par foto mirkļiem Aivim Stračinskim!

Plašāks foto atskats: https://failiem.lv/u/r2p7tzagy7