Sākusies balsošana par iedzīvotāju līdzdalības projektiem

2022.gada Valmieras novada pašvaldības līdzdalības budžeta projektu konkursā pašvaldība saņēma sešu projektu ideju pieteikumus, kur iedzīvotāji dažādās novada vietās saredz infrastruktūras attīstības nepieciešamību. Nobalso par divām Tavuprāt lieliskākajām līdzcilvēku iesniegtajām idejām pašvaldībai par teritorijas labiekārtošanu dažādās Valmieras novada vietās!  No 31.oktobra līdz 13.novembrim norisināsies balsošana par pieciem līdzdalības projektiem:

Āra vingrošanas zona Endzelē;

Kokmuižas vēsturiskā dīķa gājēju laipa Kocēnos;

Dzeramā ūdens brīvkrāns Valmiermuižā;

Lapene Mazsalacā;

Lapene Jāņparkā.

Balso par diviem, Tavuprāt, labākajiem projektiem līdz 13.novembrim šeit un esi lēmējs par to, lai mūsu novads top sakoptāks un skaistāks vietās, kur to vēlas paši iedzīvotāji!