Pakalpojumi / Preču zīmes un ģeogrāfiskās norādes “Burtnieka zandarts” lietošanas atļaujas izsniegšana

Valmieras novada pašvaldības dome ir apstiprinājusi preču zīmes un ģeogrāfiskās norādes “Burtnieka zandarts” lietošanu (Nolikums).

Pieteikties preču zīmes lietošanai var normatīvos aktos noteiktā kārtībā saimniecisko darbību reģistrējusi fiziska vai juridiska persona, kas  savā ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietā (piemēram, restorānā, kafejnīcā) ēdienkartē iekļauj ēdienu, kura pagatavošanā izmantots Burtnieka ezerā nozvejotais zandarts. Atļauja nepieciešama arī gadījumos, ja ēdienkartē tiek norādīts “Burtnieka zandarts”.

Preču zīmi un ģeogrāfisko norādi “Burtnieka zandarts” var izvietot ēdienkartēs, mārketinga un reklāmas materiālos atbilstoši preču zīmju grafiskajai specifikācijai.

Ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji (fiziskas vai juridiskas personas), kas vēlas komunikācijā izmantot preču zīmi un ģeogrāfisko norādi – aicināti iesniegt pašvaldībā iesniegumu.

Pakalpojuma apraksts šeit.

Informācija aktualizēta 15.01.2024.