Balsošana par iedzīvotāju līdzdalības projektiem ir noslēgusies

Pavisam drīz jau noskaidrosim, kurš projekts (vai divi) tiks īstenoti Valmieras novada pašvaldības līdzdalības budžeta projektu konkursa ietvaros! Paldies novada aktīvajiem iedzīvotājiem – elektroniskajā balsošanā ir saņemtas vairāk nekā 700 balsis! Tas liecina, ka mums rūp līdzcilvēku radīto projektu atbalstīšana un to ieviešana dzīvē!

Šobrīd notiek drukātajās anketās iesniegto balsu apkopošana un plānots, ka 22. novembrī pēc Līdzdalības budžeta projektu un iedzīvotāju iniciatīvu projektu vērtēšanas komisijas sanāksmes tiks noskaidrots, kurš projekts (vai divi) būs ieguvuši vislielāko balsu skaitu, kā rezultātā pašvaldība to īstenos.

2022. gada Valmieras novada pašvaldības līdzdalības budžeta projektu konkursā balsošana gan rakstiski, gan elektroniski norisinājās par piecu projektu ideju pieteikumiem, kur iedzīvotāji dažādās novada vietās saredz infrastruktūras attīstības nepieciešamību. Balsot varēja par diviem no pieteiktajiem projektiem – Āra vingrošanas zona Endzelē, Kokmuižas vēsturiskā dīķa gājēju laipa Kocēnos, Dzeramā ūdens brīvkrāns Valmiermuižā, Lapene Mazsalacā un Lapene Jāņparkā.