Atbalsti Valmieras novada vietējos projektus Ziedotāju aplī

Atbalsti Valmieras novada vietējos projektus Ziedotāju aplī!

Ceturtdien, 7. aprīlī, aicinām visus Valmieras novadniekus, kas vēlas atstāt savu ieguldījumu kopienai, uz vietējo labdarības pasākumu Ziedotāju aplis kafejnīcā “Jauna saule” plkst. 18.00. Malkojot savu vakara dzērienu un baudot sarūpētās uzkodas, pasākuma apmeklētāji varēs atbalstīt dažādu jomu vietējo iedzīvotāju projektus: kultūras ideju “Kultūrtūre”, vides ideju “Budenbrokas muiža” un sociālās jomas ideju “Kopienas skapis Valmierā”.

Pat ja šķiet, ka ziedot varam pavisam nedaudz vai maz – Ziedotāju aplis pierāda, ka visiem kopā veiktie mazie ziedojumi var kļūt gana lieli un sniegt būtisku atbalstu ideju īstenošanā! Tomēr tas būs iespējams vien tad, ja starp pasākuma apmeklētājiem būs tik daudz atnākušo, kas būs gatavi piedalīties ar jebkādu sev pieņemamo summu. Tāpēc gaidīsim Tevi un Tavus draugus, kaimiņus “Jaunā saule” 7. aprīlī! Tie, kas vēlas būt, bet diemžēl netiek, aicināti pievienoties Zoom tiešsaistes adresē plkst. 18:00 https://ej.uz/VNF_Ziedotaju_Aplis_2022.

Valmieras Ziedotāju aplī iepazīsimies ar šādu projektu ideju stāstiem:

  • sociālās idejas “Kopienas skapis Valmierā” doma ir publiski pieejams ledusskapis, kas atrodas Valmieras sabiedrībai pieejamā vietā. Kopienas ledusskapī ikviens var dalīties ar savu ēdienu, kā arī paņemt to, kas pašam nepieciešams. Idejas autore Ieva Grigorjeva norāda, ka daudziem dārziņos paliek nenovākti dārzeņi, daudzi neizlieto laicīgi sagādātos labumus, vēl kāds nespēj produktus izlietot noteiktajos termiņos. Kopienas skapja papildu ieguvums būs samazinātā pārtikas izšķiešana;
  • vides idejas “Budenbrokas muiža” iecere ir sakopta atpūtas vieta ar vēsturisko un kultūras pievienoto vērtību. Idejas autors Toms Treimanis atklāj, ka muižas apkārtnē plānots izveidot vairākus vides objektus sadarbībā ar Valmieras novada māksliniekiem, tādējādi padarot Budenbrokas muižas kompleksu par nozīmīgu tūrisma objektu Valmieras novada apmeklētājiem;
  • kultūras jomas idejas “Kultūrtūre” mērķis ir veicināt Vaidavas pagasta un vietējās apkaimes senioru interesi par kultūras norisēm Latvijā, apmeklējot izstādes, baleta, operas un teātra izrādes. Kā uzsver idejas autore Inguna Dukure, pirms kultūras pasākumu apmeklējuma seniori iepazīsies ar konkrēto autoru literārajiem kultūras darbiem, kā arī kritiķu un kultūras ekspertu vērtējumiem.

Ja vēlies atbalstīt kādu no projektu autoriem, vari to darīt arī nepiedaloties klātienes vai tiešsaistes pasākumā. Noziedot vari, veicot ziedojumu internetbankā Valmieras novada fondam, maksājuma mērķī norādot projekta nosaukumu un/vai idejas autoru.

Rekvizīti:
Maksājuma saņēmējs: Valmieras novada fonds
Reģistrācijas nr.: 40008093066
Konts SEB: LV69UNLA0050006798630
Konts Swedbank: LV09HABA0551022993220
Maksājuma mērķis: Kultūrtūre/ Budenbrokas muiža/ Kopienas skapis

Jāatzīmē, ka Ziedotāju aplis Valmierā noticis jau četras reizes. Iepriekšējos Ziedotāju apļos kopā tika saziedoti vairāk nekā 17 000 eiro, dažās iecerēs pārsniedzot pat ideju autora vēlamo 2000 eiro summu. Ar iepriekš rīkotajiem Ziedotāju apļiem un tajos atbalstītajām idejām iespējams iepazīties šeit.

Šogad Ziedotāju apļa rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Ikdienā Valmieras novada fonds jau 17 gadus strādā, atbalstot iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmieras apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas ziedošanas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds