Naukšēnu mamaneta turnīrā rekordliels komandu skaits

Mamaneta turnīrs

18. jūnijā Naukšēnu un Rūjienas pludmales volejbola laukumos aizvadīts mamaneta turnīrs formātā 5:5, kas šoreiz pulcēja rekordlielu komandu skaitu. Turnīrā piedalījās 16 komandas no Naukšēniem, Rūjienas, Gulbenes novada, Mārupes novada, Limbažu novada, Jēkabpils novada, Alūksnes, Valmieras, Siguldas, Ropažiem un Balviem. Mamanets Latvijā pēdējos gados ir strauji attīstījies un ieguvis arvien pieaugošu popularitāti – vēl nesen ikgadējā Naukšēnu turnīrā savā starpā cīnījās tikai vietējās Naukšēnu komandas.

Sacensību dienā komandas tika lozētas 4 apakšgrupās, katrā pa četrām komandām, bet, lai turnīrs noritētu raitāk, A un B grupa apakšgrupu spēles aizvadīja Rūjienas pludmales volejbola laukumus, C un D grupa – Naukšēnos. Pēc aizvadītajām spēlēm, visas komandas satikās atkal Naukšēnos, lai turpinātu cīņu par medaļām, aizvadot spēles pēc divmīnusa sistēmas – spēles ilgums 1 sets līdz 21 punktam. Pēc 7h spraigām cīņām Naukšēnu mamaneta turnīra 2023 uzvarētājas tika noskaidrotas:

  • 1. vieta “Rūjiena” – Dana Ševčenko, Solvita Niklase, Ketija Vintēna, Zane Zandersone, Sarmīte Praudiņa, Margita Kaliksone
  • 2. vieta “Naukšēni 2” – Alīna Pūce, Inga Vīksne, Katrīne Pinka, Zanda Reitfelde, Kristīne Melne, Vija Bērziņa, Mārīte Kamzola
  • 3. vieta “Naukšēni 1” – Everita Groševa, Baiba Riekstiņa, Sanita Kolbuna, Anna Kalniņa, Daira Lāce, Kristīne Arbidāne, Līga Dreija 

Paldies ikvienam, kurš iesaistījās, lai turnīrs noritētu veiksmīgi. Īpašs paldies turnīra atbalstītājiem SIA “Rūjienas saldējums”, SIA “Kalnkraujas”, SIA “Fast food factory”, bet par tehnisko atbalstu – pašvaldības SIA “Rūjienas siltums”.

Nākamais mamaneta turnīrs Valmieras novadā norisināsies Valmieras pilsētas svētku laikā, 23. jūlijā, airēšanas bāzes “Krāces” teritorijā esošajos pludmales volejbola laukumos, Kāpu ielā 15, Valmierā.

Komandas pieteikumu Valmieras dzimšanas dienas mamaneta turnīram 23. jūlijā meklē ŠEIT, bet turnīra nolikumu apskati ŠEIT.

Plašāku foto atskatu meklē: Naukšēnu mamaneta turnīrs