Mamanet turnīrs Rūjienā

Mamaneta turnīrs Rūjienā

Sestdien, 28. janvārī plkst. 10.00, Rūjienas sporta hallē pulcēsies sievietes no 30 gadu vecuma vai jebkura vecuma māmiņas, lai kopā spēlētu Latvijā strauji popularitāti gūstošu spēli “Mamanet”.

Pieteikšanās līdz 25. janvāra plkst. 12.00, aizpildot pieteikuma formu un nosūtot uz . Pieteikums apstiprināts tikai tad, kad saņemta apstiprinoša organizatora atbilde. Komandā var pieteikt 10 dalībnieces. Komandu skaits ierobežots.

Mamanet ir komandu sporta veids, kas balstīts uz volejbola noteikumiem, ar nelielām izmaiņām un modifikācijām, piemēram, spēlētājai jānoķer rokās bumbu pirms to nodot nākošajai spēlētājai. Mamanet spēles galvenais mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu mammām, sievietēm, kurām nav tik saistoša garo gabalu skriešana, došanās uz sporta zāli, riteņbraukšana u.c. sporta veidi. Galvenā spēles devīze ir: “katra mamma var”.