Balso par iesniegtajiem projektiem līdzdalības budžeta projektu konkursā 2023

Balso par iesniegtajiem projektiem līdzdalības budžeta projektu konkursā 2023

2022.gada Valmieras novada pašvaldības līdzdalības budžeta projektu konkursā pašvaldība saņēma sešu projektu ideju pieteikumus, kur iedzīvotāji dažādās novada vietās saredz infrastruktūras attīstības nepieciešamību.

Pieteiktos projektus ir izvērtējuši pašvaldības dažādu jomu atbildīgie speciālisti, kā arī speciāli šim un iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursam izveidotā Līdzdalības budžeta projektu un iedzīvotāju iniciatīvu projektu vērtēšanas komisija, lemjot, ka nākamajam konkursa solim – publiskā balsojuma aptaujai – ir virzāmi pieci no sešiem pieteiktajiem projektiem. Sestā projekta vajadzību pašvaldība risinās, neatkarīgi no līdzdalības budžeta konkursa rezultātiem, personīgā saziņā ar projekta iesniedzēju pārstāvjiem.

Projekti publiskā balsojuma aptaujai pieejami no 2022.gada 31.oktobra līdz 13.novembrim.

Iepazīsties ar projektiem šeit:

Balso*:

Attēliem ir tikai ilustratīva nozīme!

Balso par iesniegtajiem projektiem līdzdalības budžeta projektu konkursā!

* Valmieras novada pašvaldība informē, ka aptaujas laikā iegūtā informācija un personas dati (e-pasts) tiks izmantoti, lai nodrošinātu balsojuma unikalitāti un netiks uzglabāti ilgāk kā nepieciešams mērķa sasniegšanai. Papildu informācija par personas datu apstrādi privātuma politikā, pieejama: https://www.valmierasnovads.lv/pasvaldiba/informacija/personas-datu-aizsardziba/