Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Aktualitātes
 • Uzņēmējdarbības atbalsta programmā ZĪLE 2024 finansējums piešķirts 20 projektiem. Lasi šeit.
 • Ražotāji izmanto preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” piedāvātās iespējas. Lasi šeit. Ja arī Tu radi Valmieras novadā, uzzini vairāk par preču zīmi un piesakies tās saņemšanai šeit. Skaties raidījumu par 9.aprīļa pasākumu šeit.
 • Apgūsti šokolādes temperēšanu, korpusa konfekšu veidošanu un saņem citu noderīgu informāciju par šokolādes mākslu kopā ar nozares eksperti – R’Chocolate uzņēmuma īpašnieci, Raisu Jablonsku. Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi šokolādes darbībā, Raisa dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi meistarklasē 30. aprīlī plkst. 12:00-16:00 Valmieras tehnikuma telpās, Vadu ielā 3, Valmierā. Dalības maksa 55 EUR. Lai pieteiktos, aizpildi anketu šeit. 
 • Ieskaties Valmieras novada iknedēļas notikumu apskatā no 22. līdz 28. aprīlim, kurā vienkopus apkopotas dažādas kultūras un sporta norises, semināri un tikšanās, kā arī pašvaldības aktualitātes šeit.  
 • 10. maijā aicinām uz biznesa pieredzes stāstu forumu “Māksla būt uzņēmējam”! Uzņēmēji dalīsies ar aizraujošiem pieredzes stāstiem, lai iedvesmotu attīstīt daudzveidīgu un inovācijām atvērtu uzņēmējdarbību Vidzemes reģionā un Latvijā. Šī gada fokuss ir cilvēks – svarīgākais uzņēmējdarbības elements. Reģistrē dalību šeit. Uzzini vairāk: www.makslabutuznemejam.lv
 • Vidzemes lauku partnerība “Brasla” izsludina LEADER projektu konkursa I kārtu uzņēmējdarbības atbalstam no 2024. gada 29. marta līdz 29. aprīlim.Vairāk šeit.
 • Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina LEADER projektu konkursa 1. kārtu uzņēmējdarbības atbalstam no 15.aprīļa līdz 15. maijam. Vairāk šeit.
 • Biedrība “No Salacas līdz Rūjai” izsludina LEADER projektu konkursa 1. kārtu no 13. maija līdz 13. jūnijam. Vairāk šeit.
 • 10. un 11. maijā Valmieras olimpiskajā centrā, Valmierā jau otro reizi norisināsies pasākums “Latvijas tirgotāju dienas”, kas Valmierā pulcēs gan izglītības un pašvaldību iestādes, gan dažādu nozaru uzņēmējus, ēdinātājus un tirgotājus no Latvijas un citām valstīm. (Mājražotājiem un amatniekiem dalības maksa Tirgotāju dienās 7 eur/m2  par abām dienām kopā bez PVN + pašvaldības ielu tirdzniecības nodeva.) Vairāk: www.tirgotajudienas.lv  
 • GARDĀKO Valmieras salātu konkursu pirmo reizi Valmierā organizē Valmieras novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmējiem un mājražotājiem. Tas notiks pasākuma “Latvijas tirgotāju dienas” laikā, 10. maijā plkst. 19.00, Valmieras Olimpiskā centra āra teritorijā. Konkursā aicināti piedalīties ēdināšanas uzņēmumi un mājražotāji, kuriem ir atbilstoša PVD atļauja. Pieteikums konkursam jāraksta brīvā formā un jānosūta uz e-pastu:  līdz 2024. gada 7. maija plkst. 20.00. Uzzini vairāk šeit.
 • Swedbank piedāvā  visaptverošas bezmaksas lekcijas par tēmām: Finanšu drošība digitālajā vidē. Latvijas pensijas sistēma. Uzkrājumi šodienai un/vai nākotnei Atbildīga aizņemšanās. Vērtību apdrošināšana. Semināra ilgums aptuveni līdz 1h. Norise iespējama gan attālināti, gan klātienē.Interesentus aicinām pieteikties pie  Gunas Ķiberes, rakstot e-pastā:   .
 • Piedalies stikliņu apgleznošanas radošajā darbnīcā ar Kristīni Grimmu Calm Bird Arts un radi dizaina priekšmetu savai mājai vai sirsnīgai dāvanai. 9.maijā plkst.18.00 “Vīna darītava Matilde”telpās.
  Piesaki savu dalību, zvanot Kristīnei pa tālr.29969868. Dalības maksa 30 EUR.
 • Valodu Mape 2024.gada vasarā piedāvā 4 angļu sarunvalodas nodarbību ciklus. Pieteikšanās www.valodumape.lv mājaslapā sadaļā kalendārs. Ja vēlaties pieteikt grupu (vismaz 3 darbinieki), aicinām sazināties individuāli, rakstot uz .
 • 2. jūnijā no plkst. 9.00-16.00  Meizakilas (Mõisaküla) robežpunktā Igaunijas – Latvijas pavasara robežpilsētas tirgus. Plaša stādu, rokdarbu un citu interesantu tirgus preču izvēle.Būs iespēja izbraukt ar vilcienu! Reģistrācija un informācija zvanot pa tālr. +372 5256049 Laine vai rakstot uz e-pastu: