Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Aktualitātes
 • Aicina uz MAKE UP meistarklasi Rūjienas Tautskolā. Katrā no meistarklasēm – 23.februārī.,plkst.18:00; 24.februārī.plkst.12:00 ATBRĪVOJUŠĀS 2 vietas! Ja vēlies sievišķīgā atmosfērā pavadīt laiku un saposties, piesakies tālr. 26657099.
 • Jau septīto gadu Valmieras novada uzņēmējiem ir pieejams uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE finansējums. Atbalsta programmas ZĪLE mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos Valmieras novadā. Plašāk ŠEIT.
 • Uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE 2024 informatīvais seminārs 26.februārī. plkst. 14.00. Pieteikties ŠEIT.  
 • 26.februārī aicinām Valmieras pilsētas svētku ēdināšanas pakalpojuma sniegšanā ieinteresētos uzņēmējus uz semināru – diskusiju ” par pašvaldības mērķi 2024.gada pilsētas svētkos ieviest glāžu depozītsistēmu, svētkos radītā atkritumu apjoma samazināšanai. Plašāk ŠEIT. Aicinām pieteikt dalību ŠEIT.
 •  Valmieras koprades darbnīca DARE kopā ar Valmieras Attīstības aģentūru 29. februārī, Vidzemes inovāciju nedēļas laikā, aicina piedalīties apmācībās un gūt jaunas zināšanas par produkta dzīves ciklu un ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Pasākuma mērķis ir aktualizēt šīs tēmas, lai palīdzētu novērtēt un saprast esošo un nākotnē radīto produktu ietekmi uz vidi. Plašāk ŠEIT.
 • 7. martā, Matīšu Tautas namā(Valmieras iela 16, Matīši) norisināsies pasākums „Saimnieku brokastis”, kas pulcēs Valmieras novada un Vidzemes reģiona lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības pārstāvjus, kā arī mazos šo nozaru ražotājus un citus interesentus. Pieteikties ŠEIT.
 • Porcelāna apgleznošanas nodarbības Valmierā 2. martā un 9. martā plkst. 10.00 – 12.00. Dalības maksa: 30 EUR. Pieteikšanās pa tālr. 26180167 Kristīne.
 • 16. martā Pavasara saulgriežu svinības un tirdziņš GARDU MUTI Valmiermuižā. Izzināsim ilgtspējīgas un saimniekošanā noderīgas tēmas sarunās un diskusijās kopā ar „GreenFest”.
  Tirgotāju pieteikšanās līdz 11. martam ŠEIT
 • Vidzemes Inovāciju nedēļa no 26. februāra līdz 1. martam. Vairāk uzzini ŠEIT.
 • Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties dalībai tirdziņā “Kocēnu pavasaris 2024”, kas notiks 31. martā no plkst. 10.00- 15.00 pie Kokmuižas pils. Tirgotāju pieteikšanās dalībai tirdziņā – līdz 10.martam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa NOLIKUMU. Papildu informācija par tirdziņa norisi: Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga e-pasts: 
 • Valmieras tehnikums piedāvā 1. martā piedalīties bezmaksas praktiskajā seminārā “Mākslīgais intelekts mūs iznīcinās”.1.grupa no 10:00 līdz 11:30, 2.grupa no 11:45 līdz 13:15. Izvēlies sev piemērotāko laiku un reģistrējies ŠEIT. Lai uzzinātu vairāk informācijas, raksti vai zvani +37120083787 (Linda).
 • Aicinājums amatniekiem un uzņēmējiem piedalīties starptautiskajā festivālā Viru Talufest, kas pirmo reizi notiks Ida Vira reģionā. Festivāla platība 10 hektāri, plānots vairāk nekā 15 000 apmeklētāju, vairāk nekā 400 dalībnieku. 27. aprīlī plkst.11:00-23:00. 28. aprīlī plkst.11:00-18:00, Cena par vietu no 35 eiro dienā. Oļgina ciems, Ida-Viru apriņķis, Narva-Joesuu. Reģistrācija ŠEIT.
 • Aicinājums piedalīties Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltītajā svētku gājienā tautas tērpos 2024. gada 4. maijā. Pulcēšanās Rīgā, Rātslaukumā no plkst. 12.30. Veidosim svētkus kopā!
 • Inovāciju attīstībai komersantiem būs pieejams atbalsts 112 miljonu eiro apmērā. Vairāk info ŠEIT.
 • Aicinām izmantot iespēju noskaidrot plastmasas lietošanas paradumus uzņēmumā, izmantojot tam īpaši izstrādātu plastmasas uzskaites rīku, kā arī, konsultējoties ar ekspertu, saņemt atbalstu plastmasas atkritumu samazināšanai. Plašāka informācija par piedāvājumu ŠEIT
 • Aicinām pieteikties preču zīmes ,,Radīts Valmieras novadā” saņemšanaiun pievienoties to uzņēmēju saimei, kuri jau izmanto šo preču zīmi un lepojas ar to, tāpat kā Valmieras novads lepojas ar saviem uzņēmējiem. Plašāk ŠEIT.  Ražotāji – fiziskas vai juridiskas personas, kas vēlas savā komunikācijā izmantot preču zīmi “Radīts Valmieras novadā” aicināti iesniegt iesniegumu ŠEIT, kam pievienota produkta dizaina skice/ produkcijas fotogrāfija vai etalona paraugs. Nolikums par preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” un “Origin – Valmiera Region” lietošanu atrodams ŠEIT. Sazināties ar Gunu Ķiberi pa tālr.29464888  un iesniegumu sūtīt . Ražotāji, kuri saņēmuši preču zīmes lietošanas tiesības apskatāmi ŠEIT
 • 30.janvāra Pārtikas un veterinārais dienesta informatīvā semināra “Minimālās higiēnas prasības mājražošanai” prezentācija ŠEIT