Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Mazajiem uzņēmējiem
 • 7. un 21. novembrī plkst. 10.00 Rūjienas tautskola aicina uz adīšanas meistarklasēm “Entrelaka kvadrātiņi pa apli” (pielietojami adot cepuri, zeķu valnīšus, cimdus) un “Pīņu džemperis”. Nodarbības vadīs Inese Ķezbere. Informācija un pieteikšanās pa tālruni: 26397236 Gita.
 • Valmieras Attīstības aģentūra informē, ka 10. novembrī otro reizi tiks pasniegta “Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā”. Vairāk uzzini šeit.
 • Vietējās pārtikas meklējumos patērētājs bieži vien maldās kā dziļos brikšņos – daudzās kvalitātes shēmas, katra ar savu atpazīstamības zīmi, kā maldugunis purvā neļauj uzreiz saprast, vai produkts tiešām audzis un pagatavots Latvijā. Lai gūtu lielāku skaidrību, kādas atpazīstamības zīmes tiešām apliecina produkta vietējo izcelsmi, “Novada Garša” 16.novembrī ikvienu aicina uz tiešsaistes sarunu platformā Facebook “Kā pārtikas shēmu labirintos atrast VIETĒJO produktu?”
 • 24. novembrī pulksten 14.00 aicinām uz pasākumu “Pēcpusdiena ar mēru – digitalizācijas pieredze un atbalsta iespējas”. Eiropas Digitālo inovāciju centru Vidzemes kontaktpunktu pārstāvji informēs par uzņēmumiem pieejamo atbalstu, kā arī novada uzņēmēji dalīsies pieredzes stāstos par jaunu digitālu produktu izstrādi un digitalizācijas projektu īstenošanu. Reģistrācija pasākumam: šeit.
 • 2023.gada 3.decembrī no plkst. 11:00 līdz 16:00 Mazsalacas kultūras centrs aicina   uz Pirmās adventes tirdziņu Mazsalacā! Tirgotājus aicina pieteikties šeit.
 • Tirgotājus aicina pieteikties dalībai Ziemassvētku tirdziņā 9. decembrī Valmierā, laukumā pie Kultūras centra, kur no plkst. 11.00-15.00 norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kura laikā valmierieši un pilsētas viesi varēs sagaršot, aplūkot un pieskarties īstai svētku sajūtai. Tirgotāji parūpēsies, lai ikvienam tirdziņa apmeklētājam būtu iespēja iegādāties gardumus savam svētku galdam un jaukas dāvanas kā lieliem, tā maziem.
  Tirgotāju pieteikšanās dalībai Ziemassvētku tirdziņā – līdz 17. novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit. Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kuru sortimentā ir Ziemassvētku garšas, svētkiem atbilstošas dāvanas, kā arī dažādi adījumi, sveces un citi gada tumšajam un vēsajam laikam noderīgi produkti. Priekšroka tiek dota Valmieras novada mājražotājiem un amatniekiem. Pirms anketas aizpildīšanas lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa nolikumu.
  Papildus saziņai par tirdziņa norisi: Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga e-pasts: Tālr. 20436868.
 • Aicinām tirgotājus ar savu produkciju piedalīties “Ziemassvētku dāvanu tirdziņā” 22.decembrī, no plkst.13.00 līdz 19.00, Valmieras Olimpiskā centra sporta hallē, kas pārtaps par brīnumainu, skaistu un pasakainām dāvanām piepildītu tirdziņu. Pieteikšanās ’’Ziemassvētku dāvanu tirdziņam’’ ir sākusies. Aizpildi pieteikumu: šeit. Uzzini vairāk, apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv. un piesaki dalību līdz 3.decembrim.
 • Laikā, kad ar krāšņām un vitamīniem bagātām rudens veltēm piepildās pagrabi un plaukti un sirdis pārņem svētsvinīgi patriotiskas izjūtas par gaidāmo Latvijas dzimšanas dienu, ir klāt 𝐕𝐚𝐥𝐦𝐢𝐞𝐫𝐚𝐬 𝐑𝐞𝐬𝐭𝐨𝐫𝐚̄𝐧𝐮 𝐧𝐞𝐝𝐞̄𝐥̧𝐚! Šajā rudenī svinēsim draudzību – gardēži un izsmalcinātas garšu buķetes, Valmieras restorāni un vietējās saimniecības, valmierieši un pilsētas viesi. Baudīsim Valmieras novada rudens garšas kopā! Vairāk uzzini: šeit.