Pasniegs “Valmieras novada gada balvu uzņēmējdarbībā”

Valmieras Attīstības aģentūra informē, ka 10. novembrī otro reizi tiks pasniegta “Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā”. Balvas mērķis ir izcelt, uzteikt un godināt Valmieras novada uzņēmumus, kas ar savu darbu devuši nozīmīgu ieguldījumu Valmieras novada attīstībā un uzrādījuši labus uzņēmējdarbības rezultātus. Pozicionēt Valmieru kā uzņēmējdarbības centru, izcilnieku un līderi valstī. Motivēt citus esošos un potenciālos uzņēmējus un vairot uzņēmējdarbības garu.

Valmieras Attīstības aģentūra informē, ka 10. novembrī otro reizi tiks pasniegta “Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā”. Balvas mērķis ir izcelt, uzteikt un godināt Valmieras novada uzņēmumus, kas ar savu darbu devuši nozīmīgu ieguldījumu Valmieras novada attīstībā un uzrādījuši labus uzņēmējdarbības rezultātus. Pozicionēt Valmieru kā uzņēmējdarbības centru, izcilnieku un līderi valstī. Motivēt citus esošos un potenciālos uzņēmējus un vairot uzņēmējdarbības garu.

Balvu pasniegs 14 nominācijās:

 • gada uzņēmums;
 • gada eksportētājs;
 • gada ilgtspēja;
 • gada investīcija;
 • gada saimnieks;
 • gada tirgotājs;
 • gada pakalpojumu sniedzējs;
 • gada jaunuzņēmums;
 • gada mazais ražotājs;
 • gada mācību uzņēmums;
 • gada būvuzņēmums;
 • gada nodokļu maksātājs;
 • gada sadarbība;
 • gada mežsaimnieks.

Lai nodrošinātu objektīvu laureātu izvēli, vērtēšanas un atlases process tika veikts, pamatojoties uz objektīviem uzņēmumu datu rādītājiem, kā arī sadarbības organizāciju sniegtajiem ieteikumiem. Apkopotos rezultātus vērtēja un apstiprināja īpaši izveidota, Valmieras novada domes apstiprināta, Vērtēšanas komisija. 

Anete Todu,
Valmieras Attīstības aģentūra