Aktualitātes / Jaunumi
08.12.2023

Senioru dienas Valmieras peldbaseinā

Katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu Valmieras peldbaseinā notiek Senioru dienas, kad no plkst. 16.00 līdz 22.00 pensionāri un personas ar speciālām vajadzībām, uzrādot apliecību, var baudīt pakalpojumus par īpašu cenu…

Lasīt vairāk
07.12.2023

Baudi ziemas priekus slidojot!

Iestājoties noturīgam aukstumam, Valmieras novadā ir sagatavotas vairākas publiskās slidotavas, kur baudīt ziemas priekus gan tiem, kuri vēl sper tikai pirmos soļus uz ledus, gan tiem, kuri jau droši pārvietojas…

Lasīt vairāk
vizuālis ar lāstekām uz jumta
07.12.2023

Jāsāk tīrīt sniegs no jumtiem!

Valmieras novada pašvaldība māju un ēku īpašniekus vai to apsaimniekotājus aicina izvērtēt nepieciešamību tīrīt jumtus no sniega un apledojuma. Meteorologu pašreizējās prognozes rāda, ka nākamnedēļ temperatūra būs svārstīgāka – brīžiem…

Lasīt vairāk
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux