Aktualitātes / Jaunumi
lapeglu stadisana
07.10.2022

Meža dienās Valmieras novadā stāda lapegles

7. oktobra rudenīgi vējainā dienā Matīšu pamatskolas skolēni un Valmieras novada pašvaldības darbinieki autoceļa Valmiera–Mazsalaca malā iestādīja vairāk nekā 100 lapegļu stādus, papildinot vēsturisko Vecates lapegļu aleju ar jaunu kociņu…

Lasīt vairāk
Jau nākamajā vasarā Valmieras pilsētas maršrutu autobusu tīklu papildinās divi elektroautobusi. Kopš 2020. gada Valmierā nozīmīgas pārmaiņas ir desmit dīzeļa – elektriskie hibrīdautobusi. Turpinot rūpēties par CO2 izmešu daudzumu samazināšanu, SIA “VTU Valmiera” pirmo reizi uzsāks pasažieru pārvadāšanu arī ar elektroautobusiem.
07.10.2022

Valmieras pilsētas maršrutos kursēs elektroautobusi

Jau nākamajā vasarā Valmieras pilsētas maršrutu autobusu tīklu papildinās divi elektroautobusi. Kopš 2020. gada Valmierā nozīmīgas pārmaiņas ir desmit dīzeļa – elektriskie hibrīdautobusi. Turpinot rūpēties par CO2 izmešu daudzumu samazināšanu,…

Lasīt vairāk
Kino
06.10.2022

Tikšanās ar filmu radošajām komandām

Kino "Gaisma" Valmierā aicina uz radošajām tikšanās ar filmu veidotājiem. 10.oktobrī plkst.19.00 būs saruna ar radošo komandu pēc filmas“Upurga” (16+);17.oktobrī plkst. 19.00 tikšanās ar animācijas filmas "Mans laulības projekts" režisori…

Lasīt vairāk
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux