Aktualitātes / Jaunumi
traktors
27.05.2022

LAD aktualitātes lauksaimniekiem

Lai saņemtu dīzeļdegvielu 2022./2023. saimnieciskajam gadam, iesnieguma iesniegšanas termiņš - 2022. gada 1. jūnijs. Vairāk informācijas šeit. No 2022. gada 1. jūnija līdz 1. jūlijam mazie lauksaimnieki var pieteikties atbalstam pasākumā "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās…

Lasīt vairāk
mežs
27.05.2022

Aicina piedalīties konkursā “Sakoptākais mežs”

Latvijas Meža īpašnieku biedrība sesto gadu pēc kārtas organizē konkursu „Sakoptākais mežs”, ar konkursa palīdzību vēloties apzināt un izcelt labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, sniegt iespēju meža īpašniekiem dalīties…

Lasīt vairāk
Pasaules diena bez tabakas
27.05.2022

Pasaules diena bez tabakas

31. maijā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules diena bez tabakas (World No Tobacco Day). Katru gadu šajā dienā tiek akcentēts kāds noteikts aspekts attiecībā uz tabakas atkarību un cīņu pret smēķēšanu.…

Lasīt vairāk
ozols
27.05.2022

Stādīsim “Glika ozolus” pie baznīcām!

Atzīmējot reformācijas piecsimtgadi Latvijā un Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) simto dzimšanas dienu, šogad pie Latvijas baznīcām tiek stādīti ozoli. Tie izaudzēti no vācu mācītāja Ernsta Glika (1652–1705), pirms vairāk nekā…

Lasīt vairāk
Tuvojas vasara, daba mūs priecē ar krāšņumu, un tas ir labākais laiks ļauties koncertu burvībai. 25. maijā koncertzālē
26.05.2022

Izskanējis Valmieras Mūzikas skolas koncerts

Tuvojas vasara, daba mūs priecē ar krāšņumu, un tas ir labākais laiks ļauties koncertu burvībai. 25. maijā koncertzālē "Valmiera" skanēja Valmieras Mūzikas skolas klavieru nodaļas koncerts. Uzstājās 1.-9. klases 24…

Lasīt vairāk
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux