Veselības dienas pasākums Endzeles muižā

26.septembrī plkst. 11.00 iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas veselības dienas pasākumā “Ātri un veselīgi pagatavojami ēdieni no rudens veltēm” Endzeles muižā Endzelē.

26.septembrī plkst. 11.00 iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas veselības dienas pasākumā “Ātri un veselīgi pagatavojami ēdieni no rudens veltēm” Endzeles muižā Endzelē. Pasākuma ietvaros uzturzinātnes speciāliste Dace Meija pastāstīs, kā vienkārši un gudri veidot dienas maltīti, sabalansēt ikdienas uztura šķīvi, kāpēc ievērot dienas režīmu un ēst ar mērenību. Pasākuma otrajā daļā norisināsies ēdiena gatavošanas meistarklase, kurā praktiski varēs apgūt jaunas un veselīgas receptes, piedaloties maltītes pagatavošanā. Tiks gatavoti rudens sezonas salāti, veselīga tostermaize, apcepti dārzeņi ar trīs veida piedevu variantiem. Pasākuma noslēgumā degustācija, diskusija un atbildes uz jautājumiem.

D. Meija saka: “Esmu par veselīgu dzīvesveidu, paša cilvēka ieguldījumu savā veselībā. Katrs pats savas dzīves arhitekts, kādus pamatus liksi ķermenim, tāds būs spēks, enerģija, veselība. Pati esmu bijusi tajā dzīves posmā, kad slimoju, darīju pāri ķermenim, trūka zināšanas par kopumu, kā holistiski pieiet veselībai, tad saliku trīs veselības vaļus kopā – es esmu tas, ko domāju, daru, ēdu. Ar šo veselības piramīdu arī ikdienā strādāju, konsultēju klientus. Man patīk dalīties zināšanās, gatavot veselīgus ēdienus, vadīt lekcijas, meistarklases, tāpēc ar prieku piedalos projektos un nodarbībās.”

Papildu informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26397236 (Gita).

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt filmēts un/vai fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Pasākums norisinās projekta Nr.9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Plašāk ar projekta norisēm vari iepazīties šeit.