Valmiera uzņems Eiropas čempionātu galda hokejā

Eiropas čempionāts galda hokejā

No 13. līdz 16. jūnijam Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, norisināsies Eiropas čempionāts galda hokejā, pulcējot spēcīgākos galda hokeja spēlētājus no Zviedrijas, Somijas, Igaunijas, Dānijas, Šveices, Norvēģijas, Vācijas, Portugāles, Ukrainas, Slovākijas un Ungārijas. Kopumā tiks noskaidroti uzvarētāji 10 nominācijās, no kurām sešas ir individuālas un četras ir komandu nominācijas. Valmieras novadu Latvijas izlases sastāvā pārstāvēs 14 galda hokejisti, kas ir līdz šim lielākais mūsu novada pārstāvju skaits pasaules vai Eiropas čempionātos.

Latvijas izlases dalībnieki:

Sacensības tiks aizvadītas pēc galda hokeja spēles STIGA PLAY-OFF noteikumiem, atbilstoši Starptautiskās Galda hokeja federācijas (ITHF) sacensību reglamentam, un ilgs 4 dienas – katrā nominācijā spēlētāju un komandu sadalījums būs atkarīgs no kopējā pieteikto dalībnieku skaita.

Sacencību nolikums un plašāka informācija:

EIROPAS ČEMPIONĀTS GALDA HOKEJĀ 2024