Valmieras novada atklātās veterānu – senioru sporta spēles 2022

Veterānu sporta spēles

17. septembrī notiks “Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022”.

INFORMĒJAM!

Sakarā ar mazo pieteikumu skaitu atsevišķās disciplīnās, tika pieņemts lēmums sporta spēles ATCELT šādos sporta veidos – svara stieņa spiešanā guļus, vieglatlētikā, futbolā un peldēšanā.
Taču sacensības volejbolā NOTIKS, kā iepriekš paredzēts! NOTIKS arī sportiskās aktivitātes senioriem
.

Sacensībās aicinātas piedalīties komandas un individuāli dalībnieki, atbilstoši pārstāvētā sporta veida noteiktajām vecuma grupām.

Savukārt citās sportiskajās aktivitātēs aicināti piedalīties visi, kas jūtas sirdī jauni, jo pasākuma galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm, kas ir pa spēkam arī senioriem. Dalībniekiem nebūs jāuztraucas, vai viņi spēs veikt visus uzdevumus, jo tie nebūs sarežģīti un neprasīs lielu fizisko piepūli, bet garantēs izkustēšanos un jautrību.

Iepriekšējie pieteikumi par komandu vai individuālu dalību iesniedzami, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot konkrētā sporta veida kontaktpersonai.

Pēc aktīvās dienas, sacensību dalībniekiem paredzēta arī noslēguma balle, kurā būs iespēja ar domubiedriem apspriest dienā piedzīvoto, apsveikt vienam otru ar rezultātiem, kā arī izdejoties dzīvās mūzikas pavadībā. Norises vieta tiks precizēta pēc pieteikto dalībnieku skaita dalībai noslēguma pasākumā.

“Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022” nolikums un pieteikuma veidlapa šeit:

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar konkrētā sporta veida kontaktpersonu vai projekta koordinatori elektroniski rakstot uz e-pastu: , vai zvanot +371 25971154.


Pēc sacensībām “Valmieras novada atklātās veterānu-senioru sporta spēles 2022”, turpinot pievērst uzmanību senioru aktivitātēm, Eiropas sporta nedēļas ietvaros notiks nūjošanas nodarbības “Uzaicini senioru uz nūjošanas pastaigu”, uz kurām aicinām izrādīt iniciatīvu un uzaicināt savus vecākus, vecvecākus, kaimiņus uz nodarbībām un kopīgi apgūt nūjošanas iemaņas.

1.oktobrī Starptautiskā senioru dienā pēc apmācībām, noslēguma nodarbībā “Uzaicini senioru uz nūjošanas pastaigu” notiks kopīgs nūjošanas pārgājiens Valmieras apkārtnē. Interesentiem lūgums sekot līdzi informācijai par konkrētiem datumiem, laikiem un norises vietām.

Nūjošanas nodarbības līdzfinansē projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros (vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040)