Valmierā slēgtās Lāčplēša ielas dēļ no 11.oktobra būs izmaiņas autobusu kustībā

Ziloņu ielā Valmierā notiekošās pārbūves dēļ no 11.oktobra vienu mēnesi satiksmei būs slēgta Lāčplēša iela. Tādējādi izmaiņas gaidāmas arī autobusu kursēšanā.

Sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturu “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana būs Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” K.Baumaņa ielā.

Valmieras pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusi kursēs pa Rīgas, A.Upīša un Rubenes ielām. Valmieras pilsētas 9.maršruta autobuss pasažierus neapkalpos autobusu pieturās “Kultūras centrs”, “Galerija Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”. 9.maršruta autobuss kursēs līdz 2.vidusskolai.

Plašāk par satiksmes organizēšanu pārbūves darbu laikā šeit.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera