No 11. oktobra mēnesi būs slēgta Lāčplēša iela Valmierā

Ziloņu ielas Valmierā pārbūves laikā, lai labiekārtotu ielu un tai piegulošās teritorijas pie Dzirnavu ezeriņa, no 11. oktobra līdz 10. novembrim autotransporta satiksmei abos virzienos, posmā no gājēju pārejas pie Valmieras Drāmas teātra līdz Raiņa ielai, būs slēgta Lāčplēša iela.

Apbraucamie ceļi Valmierā būs organizēti šādi:

  1. virzienā uz Rūjienu, Valku – pa Rīgas ielu, Beātes ielu, Raiņa ielu un Liepu ielu;
  2. virzienā uz Cēsīm, Rīgu – pa Tērbatas ielu, Lucas ielu, Beātes ielu, Andreja Upīša ielu un Rīgas ielu.

Raiņa-Beātes ielas krustojumā būs mainīts galvenā ceļa virziens, bet pa Lucas un Beātes ielu, līdz krustojumam ar Raiņa ielu, notiks vienvirziena autotransporta satiksme.

Valmieras maršruta autobusi slēgto ceļa posmu apbrauks pa Rīgas ielu, Kārļa Baumaņa ielu, Beātes ielu, Georga Apiņa ielu, Rubenes ielu, Raiņa ielu un Liepu ielu. Uz mēnesi būs slēgtas pieturas Rīgas ielā pie tirdzniecības centra “Valleta” un Tērbatas ielā pie tirgus. Gājēju kustība būs iespējama pa esošajām ietvēm.

Kārļa Baumaņa iela, kā apbraucamais ceļš, paliks vienvirziena (virzienā uz leju, Beātes ielas pusi), jo tā ir šaura un nav pilnībā pārredzama, lai pa to kursētu autotransports divos virzienos.

Ceļa zīmes ir sāktas izvietot. Aicinām transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!