Valmierā norisināsies lielākās hiphop deju sacensības Latvijā

Sestdien, 9. jūlijā, Valmierā norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls “Ghetto

9. jūlijā Valmierā norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls “Ghetto Games” un tā laikā – viens no hiphop deju lielākajiem sacensību posmiem.

Hiphop deju sacensībās piedalīsies gan Latvijas dejotāji, ka arī dalībnieki no Norvēģijas, Nīderlandes, Polijas, Lietuvas un citām valstīm, cīnoties par Ghetto Games labākā dejotāja titulu. Dejotāji sacentīsies formātā viens pret vienu, kā arī būs komandu sacensības.

9.jūlijā Valmierā norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls “Ghetto Games”. Desmit stundu garumā pie Valmieras Olimpiskā centra notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās. Vairāk šeit.

“Ghetto Games” šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Plašāka informācija ir pieejama oficiālā “Ghetto Games” mājaslapā www.ghetto.lv.

Informāciju sagatavoja:
balticevents.info