Uzsākta Valmieras novada iedzīvotāju iesniegumu pieņemšana valsts atbalstam apkurei

Uzsākta Valmieras novada iedzīvotāju iesniegumu pieņemšana valsts atbalstam apkurei

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 1. oktobrī, Valmieras novada pašvaldība sāka pieņemt iedzīvotāju iesniegumus, lai mājsaimniecības varētu saņemt valsts atbalstu apkures izmaksu daļējai kompensēšanai par koksnes granulu, brikešu vai malkas iegādi.

Vienkārši, ērti un ātri pieteikties atbalstam var elektroniski vietnē epakalpojumi.lv – par to liecina divu dienu laikā 144 saņemtie iesniegumi. Savukārt 1. oktobrī Valmieras novadā darbojās 9 bibliotēkas, sešās no tām klātienē tika pieņemti 13 iesniegumi.

Tā kā šis ir jauns valsts atbalsta veids, iedzīvotāji interesējās, kas var pretendēt uz atbalstu un kādi dokumenti nepieciešami. Plašāka informācija par atbalstu pieejama ŠEIT.

Atgādinām, ka par apkurei patērēto elektroenerģiju iesniegumus varēs iesniegt no 1. novembra. Centralizēti piegādātās siltumenerģijas lietotājiem mājsaimniecībās valsts noteiktais atbalsts tiks piemērots automātiski no 1. oktobra. Automātiski atbalsts tiek piemērots arī dabasgāzes patērētājiem.