Uzsāk sagatavošanās darbus velo remonta stacijas uzstādīšanai Mazsalacā

Velo remonta stacijas vieta

Valmieras novada pašvaldība projekta “Velo remonta stacijas uzstādīšana Mazsalacā” ietvaros pilnveido teritoriju Mazsalacā, nekustamajā īpašumā “Dzelzceļš”, caur kuru ved velomaršruts “Greenways” jeb “Zaļie ceļi”. Plānotajā velo remonta stacijas atrašanās vietā uzsākti sagatavošanās darbi tās uzstādīšanai – tiek veikta pamatnes izbūve un betonēšana. Plānots, ka staciju uzstādīs līdz maija vidum, lai aktīvajā velotūrisma sezonā tā būtu pieejama ikvienam tūristam, kā arī pilsētas iedzīvotājiem.

Publiski pieejamā bezmaksas velosipēdu remonta stacija attīstīs velotūrisma infrastruktūru Mazsalacā, veicinot tūrisma sadarbību starp Latviju un Igauniju un pilnveidojot iedzīvotāju aktīvās atpūtas nodrošinājumu. Plašāk šeit.

Valmieras novada pašvaldības sagatavoto LEADER projektu apstiprināšanai Lauku atbalsta dienestā pēc izvērtēšanas virzīja biedrība “No Salacas līdz Rūjai”.