“Fiz-Kul-Tūre”

Fizkultūre

Līdz ar pavasara iestāšanos, jau otro gadu aicināsim piedzīvot skriešanas, nūjošanas un velobraukšanas seriālu “Fiz-Kul-Tūre”, kura laikā dosimies iepazīt īpašo katrā Valmieras novada apvienībā un visās piecās novada pilsētās.

2023. gadā “Fiz-Kul-Tūre” plānota divās sezonās. Pavasara/vasaras sezonā būs astoņi posmi – četrus varēs veikt uz velosipēda, bet visus astoņus – skrienot vai nūjojot. Savukārt rudens/ziemas sezonā apceļosim visas piecas Valmieras novada pilsētas – Mazsalacu, Rūjienu, Sedu, Strenčus un Valmieru. Katrs posms būs atšķirīgs un ļaus iepazīt arvien jaunas novada dabas vērtības un vēstures līkločus.

“Fiz-Kul-Tūre” sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā varēs satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām, jo tradīcija tikties darba dienu vakaros turpināsies arī šogad. Visi posmi norisināsies ar brīvo startu no plkst. 17.00 līdz 19.00, rezultātu fiksēšanai izmantos bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard.

Aicinām ieplānot “Fiz-Kul-Tūre” pavasara/vasaras sezonas posmus jau šobrīd un izmantot seriālu kā lielisku treniņu kopumu: 26. aprīlis – Oleru muiža, 3. maijs – Baiļi,  10. maijs – Dauģēnu dabas taka, 17. maijs – Kalndzirnavas, 24. maijs – Ķoņu dzirnavas, 31. maijs – Strenči, 7. jūnijs – Daliņu pludmale un 13. jūnijs – Vaidava.

Rudens/ziemas sezonas posmos tiksimies pilsētās: 27. septembris – Mazsalaca, 25. oktobris – Rūjiena, 15. novembris – Seda, 6. decembris – Strenči, 20. decembris – Valmiera. Dalībnieki, kuri piedalīsies vairākos posmos, cīnīsies par godalgotām vietām un iespēju iegūt savā īpašumā vērtīgas balvas turpmāko sportisko aktivitāšu pilnveidošanai.

Pirmajā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” sezonā 2022. gadā piedalījās ap 1800 dalībnieku, to vidū gan profesionāli sportisti, gan sporta entuziasti no Valmieras un apkārtējiem novadiem. Reģistrēšanās un dalības apmaksa šī gada seriāla posmiem notiks platformā “Biļešu serviss”. Visai aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi Valmieras novada tīmekļvietnē un sociālo tīklu kontā Facebook.

Fiz-Kul-Tūres kalendārs un rezultāti:

1. posms 26. aprīlī Oleru muižas apkārtnē – REZULTĀTI pa grupām un pa distancēm.

2. posmam 3. maijā Baiļi – REZULTĀTI pa grupām un pa distancēm un Fiz-Kul-Tūre karaliene/karalis.

3. posmam 10. maijā Dauģēnu dabas takā – REZULTĀTI pa grupām un pa distancēm.

4. posmam 17. maijā Kalndzirnavās – REZULTĀTI pa grupām I pa distancēm I kopvērtējums pēc 4 posmiem.

5. posmam 24. maijā Ķoņu dzirnavās – REZULTĀTI pa grupām I pa distancēm I kopvērtējums pēc 5 posmiem.

6. posmam 31. maijā Strenčos REZULTĀTI pa grupām I pa distancēm I kopvērtējums pēc 6 posmiem.

7. posmam 7. jūnijā Daliņu pludmalē – REZULTĀTI pa grupām I pa distancēm I kopvērtējums pēc 7 posmiem.

8. posmam/sezonas noslēgumam 13. jūnijā Vaidavā reģistrējies – REZULTĀTI pa grupām I pa distancēm I sezonas kopvērtējums

Iepazīsties ar Skriešanas, nūjošanas, velobraukšanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” nolikumu!

Fiz-Kul-Tūres galeriju meklē šeit!

Fizkultūre afiša