Skriešanas un nūjošanas sacensības “Noskrien citus”

Noskrien citus

1. aprīlī plkst. 11.00 aicinām ikvienu interesentu piedalīties skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien citus” Burtniekos. Izskriesim, izstaigāsim Burtnieku muižas parka takas, Burtnieku ielas, aplūkosim ar teiksmām un nostāstiem apvīto Burtnieku ezeru un senāko Burtnieku zirgaudzētavu, kur, iespējams, varēsim manīt arī pirmos pavasara vēstnešus – plaukstošos pumpurus, pirmos ziedus un dzīvās radības. Pēc sacensībām dalībniekiem un to līdzjutējiem būs iespēja baudīt siltu dzērienu un atjaunot enerģiju ar našķi.

Dalībnieku reģistrācija un numuru izsniegšana no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.50. Starts/finišs plkst. 11.00 pie Burtnieku Kultūras centra. Dalībnieku pieteikšanās elektroniski, aizpildot pieteikšanās formu un veicot apmaksu šeit.

Katrs dalībnieks varēs izvēlēties sev piemērotu distanci:

  • tautas distance skriešanai un nūjošanas pārgājienam (viens aplis, distances garums 5-6 km);
  • spēka distance (divi apļi, distances garums 12-14 km);
  • nūjošanas pārgājiena distance (ar laika limitu ap 3 h).

Ar nolikumu iepazīsties šeit: “Noskrien citus