Satiksmes ierobežojumi Simjūda tirgus laikā Valmierā

Valmierā, norisinoties Simjūda tirgum, 14. oktobrī no plkst. 7.00 līdz 18.00 būs izmaiņas satiksmes organizācijā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Valmierā, norisinoties Simjūda tirgum, 14. oktobrī no plkst. 7.00 līdz 18.00 būs izmaiņas satiksmes organizācijā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Būs slēgta Rīgas iela posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai un Rīgas ielai piegulošo ielu posmi. Iedzīvotājiem tiks nodrošināta piekļuve īpašumiem.

Tāpat 14. oktobrī no plkst. 7.00 līdz 18.00 gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā:

  • Sabiedriskais transports virzienā uz Rīgu kursēs maršrutā Kārļa Baumaņa iela, Beātes iela un Limbažu iela. Pasažierus apkalpos autobusu pieturā Kārļa Baumaņa ielā un Beātes ielā (pretim veikalam “Austris”);
  • Virzienā uz Valmieras autoostu autobusi kursēs maršrutā Semināra iela, Leona Paegles iela, Kārļa Baumaņa iela. Pasažierus apkalpos autobusu pieturā Semināra ielā;
  • Valmieras pilsētas 7., 9. un 14. maršruta autobusi virzienā no Valmiermuižas uz centru kursēs gar tirgu.

Tiekamies Simjūda tirgū Valmierā 14. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00! Rīgas iela Valmierā, kur ikdienā pilsētas dunā ietinas soļi, spindz riepas un skan vārdi, pieņems citu veidolu. Tur rudens smaržos, ietinies dobju, vagu, koku, mežu un pļavu buķetē. Tur vitamīni pākšu, miziņu, lapu un ķekaru iepakojumos būs gatavībā pildīt uzdevumu. Tur smaržas piestiķēsies, piemiedzot garšu kārpiņām. Tur skanēs krāsainība, aicinot ņirbēt pirms ziemas pieklusinātajiem toņiem un miera. Plašāka informācija par Simjūda tirgu šeit.