Satiksmes ierobežojumi Burtnieku ezera svētku un MTB velobrauciena laikā Burtniekos

Satiksmes ierobežojumi

Informējam, ka sakarā ar ieplānotajiem pasākumiem un drošu to norisi, 16. jūlijā tiks ierobežota satiksme sekojošās vietās un laikos:

• “Iebraukt aizliegts” no Jaunatnes ielas un Ezera ielas krustojuma līdz Ezera iela 4, iebrauktuvei centra pludmalē no plkst.09:00 līdz plkst.23:00;
  • “Apstāties aizliegts” no Valsts vietējā autoceļa V112 Puikule-Rencēni-Vēveri krustojuma uz Burtniekiem līdz Jaunatnes ielas un Jāņa Vintēna ielas krustojumam – ceļa kreisajā pusē virzienā uz Burtniekiem, no plkst.09:00 līdz plkst.23:00;
  • MTB velobrauciena laikā no plkst.11:50 līdz plkst.12:10 tiks slēgta Jāņa Vintēna iela – Burtnieku centra krustojumā uz Jāņa Vintēna ielu un Parka ielas un Jāņa Vintēna ielas 7 pagalma krustojumā;
  • Jāņa Vintēna iela no Burtnieku muižas parka sākuma līdz Ezera iela 4, iebrauktuvei centra pludmalē tiks slēgta no plkst.12:10 līdz plkst.16:00.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Burtnieku ezera svētkus organizē Burtnieku kultūras centrs un Burtnieku apvienības pārvalde, sadarbībā ar Novada garšu un Valmieras novada pašvaldību.

MTB velobraucienu “Apkārt Burtnieku ezeram” organizē biedrība “Sporta klubs SPORTLAT”, sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un Burtnieku apvienības pārvaldi.

Plašāk par Burtnieku ezera svētkiem – ŠEIT, un par MTB velobraucienu “Apkārt Burtnieku ezeram” – ŠEIT.