Rūjienā digitālo prasmju uzlabošanas kursi pieaugušajiem

Digitālo prasmju kursi

Aicinām pieteikties dalībai pieaugušo izglītības bezmaksas kursos “Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā”, kas notiks vairākās nedēļas nogalēs, no 13. novembra līdz 7. decembrim, pirmdienās no plkst. 16.00 līdz 19.00 unceturtdienās no plkst.16.00 līdz 19.00 Rūjienas vidusskolas datorklasē (Rīgas ielā 30).

Kursos būs iespējams apgūt:

  • digitālo iekārtu veidi un to izmantošana ikdienas situācijās;
  • digitālo prasmju pielietošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā;
  • Valsts un pašvaldību e-pakalpojumi, interneta bankas un to izmantošanas ieguvumi;
  • drošas interneta pārlūkošanas nosacījumi;
  • personas apliecības (eID kartes), e-paraksts izmantošana;
  • interneta banku izmantošana un ikdienas norēķinu veikšana;
  • Latvija.lv portāls un savas pensijas iemaksu uzkrājumu veidošana.

Līdz 5. novembrim jāpiesakās klātienē Rūjienas Tautskolā vai, zvanot  pa tālr. 26397236 (Gita). Vietu skaits ierobežots – vienā grupā līdz 10 personām.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 25742243.

Līdzīgi digitālo prasmju uzlabošanas kursi pieaugušajiem no 27. oktobra līdz 1.decembrim norisināsies arī Valmierā, Valmieras Integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4). Plašāka informācija šeit. Savukārt no 6. līdz 30. novembrim digitālo prasmju uzlabošanas kursi notiks Mazsalacā, Mazsalacas vidusskolā (Parka ielā 30). Plašāka informācija šeit.

Mācības tiek organizētas Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” Nr. 10105130-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA ietvaros.