Digitālo prasmju uzlabošanas kursi pieaugušajiem

Uzlabo savas digitālās prasmes

Aicinām pieteikties dalībai pieaugušo izglītības bezmaksas kursos “Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā”, kas notiks vairākās nedēļas nogalēs, no 27. oktobra līdz 1. decembrim,  piektdienās no plkst. 13.00 līdz 16.00 un sestdienās no plkst.10.00 līdz 13.00 Valmieras bibliotēkā (Cēsu ielā 4) 2. stāvā. 

Kursā būs iespējams apgūt:

  • digitālo iekārtu veidi un to izmantošana ikdienas situācijās;
  • digitālo prasmju pielietošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā;
  • Valsts un pašvaldību e-pakalpojumi, interneta bankas un to izmantošanas ieguvumi;
  • drošas interneta pārlūkošanas nosacījumi;
  • personas apliecības (eID kartes), e-paraksts izmantošana;
  • interneta banku izmantošana un ikdienas norēķinu veikšana;
  • Latvija.lv portāls un savas pensijas iemaksu uzkrājumu veidošana. 

Līdz 22. oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa Valmieras bibliotēkā pie bibliotekāres vai elektroniski https://ej.uz/digitāliekursipieaugusajiem. Vietu skaits ierobežots – vienā grupā līdz 10 personām.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 25742243.

2023. gada pavasarī, no 4. marta līdz 17. maijam, norisinājās pieaugušo digitālo prasmju kursu pirmā kārta, kad Valmieras novada iedzīvotāju interese par digitālo prasmju apgūšanu bija liela. Plānotās vienas grupas vietā Valmieras novada Izglītības pārvalde nokomplektēja divas mācību grupas.  

Mācības tiek organizētas Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” Nr. 10105130-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA ietvaros.