Zivju resursu aizsardzībai Valmieras novadā nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2023. gadā (2. kārta)

Projekta iesniedzējsValmieras novada pašvaldība
Projekta indikatīvais īstenošanas termiņš2023. gada novembris– 2023. gada decembris
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas4153,99 EUR
Pašvaldības līdzfinansējums653,99 EUR
Projekta mērķisVeicināt Valmieras novada teritorijā esošo ūdenstilpju zivju resursu aizsardzības pasākumus, iegādājoties mūsdienīgu aprīkojumu.
Projekta galvenās aktivitātesPašvaldības policijas inspektoru aprīkojums 2023. gadā tika papildināts ar jaunu laivu, laivas motoru. Lai to veiksmīgi ekspluatētu, spējot savlaicīgi izvairīties no zemūdens šķēršļiem, kā arī pamanītu nelikumīgi izvietotus zvejas rīkus,  jaunā laiva aprīkota ar eholoti.
RezultātiNodrošinātas iespējas pašvaldības policijai veiksmīgi ekspluatēt laivu.
Publicitāte Valmieras novada pašvaldības policijas laiva papildināta ar eholoti