Zivju resursu aizsardzībai Valmieras novadā nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2022. gadā

Projekta iesniedzējsValmieras novada pašvaldība
Projekta indikatīvais īstenošanas termiņš2022. gada aprīlis – 2022. gada decembris
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas21740,14 EUR
Pašvaldības līdzfinansējums10794,77 EUR
Projekta mērķisVeicināt Valmieras novada teritorijā esošo ūdenstilpju zivju resursu aizsardzības pasākumus, iegādājoties mūsdienīgu aprīkojumu.
Projekta galvenās aktivitātesDivu spectērpu, četru akumulatora lukturu, četru planšetdatoru, rāciju komplekta iegāde, videonovērošanas/termālās kameras iegāde un uzstādīšana Vaidavas ezera krastā.
RezultātiUzlabotas iespējamo pārkāpēju novērošanas iespējas Valmieras novada ūdenstilpēs, inspektoru savstarpējās saziņas iespējas, operatīvas pārbaudes veikšanas iespējas.
PublicitātePapildināts aprīkojums zivju resursu aizsardzībai Valmieras novadā
zivju fonds