Sabiedrības informēšanas pasākumi par zivju resursiem Valmieras novada ūdenstilpēs

Projekta iesniedzējsValmieras novada pašvaldība
Projekta indikatīvais īstenošanas termiņš2023. gada februāris – 2023. gada novembris
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas14244,00 EUR
Pašvaldības līdzfinansējums5127,84 EUR
Projekta mērķisInformēt sabiedrību par zivju resursiem Valmieras novada ūdenstilpēs, to barošanās paradumiem, dzīves vides īpatnībām, kā arī par to ieguves iespējām, vienlaikus vēršot uzmanību uz zivju resursu aizsardzības jautājumiem.
Projekta galvenās aktivitātesProjekta realizācijas gaitā plānots izgatavot 3600 gab. kalendāru. Lai to izdarītu, tiks veikta: 1) ūdenstilpju fotografēšana; 2) ūdenstilpei raksturīgas zivju sugas apraksta veidošana; 3) zivju ilustrāciju zīmēšana vai gleznošana, atbilstoša reālajam izskatam un iepriekšējā punktā minētajam aprakstam; 4) kalendāra maketēšana; 5) kalendāru tipogrāfiskā druka; 6) izplatīšana.
RezultātiIzgatavots Valmieras novada kalendārs ūdenstilpju un tajās esošo zivju resursu tematikā, kurš gadu papildinās darba kabinetu, mājas, skolas klases vai bērnudārza grupas interjeru, kā arī vēlāk būs izmantojams kā izglītojošs materiāls (izgriežamas kartītes).
PublicitāteIzdots Valmieras novada kalendārs 2024. gadam “Ūdeņi un zivis”