Piesakies vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas piedzīvojumu nometnēm “Nāc burāt!”!

Nāc burāt nometne

Valmieras novada bērniem šovasar būs iespēja saturīgi un kvalitatīvi pavadīt vasaras brīvlaiku, piedaloties vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas piedzīvojumu nometnēs “Nāc burāt!”, kas notiks Burtniekos un norisināsies šādos datumos:

  • Nometne Nr.1 no 01.07.2024 līdz 05.07.2024
  • Nometne Nr.2 no 29.07.2024 līdz 02.08.2024

Šīs ir dienas nometnes bez nakšņošanas! Nometņu ilgums ir piecas dienas. Nometņu programma pielikumā! Pirmās 4 dienas darbosimies Burtniekos, pa Burtnieka ezeru un piektajā dienā paredzēts laivu brauciens pa Gauju vai Salacu!

Nometnes ir domātas bērniem kas vēlās apgūt vindsērfinga pamatus vai pilnveidot savas burāšanas prasmes, kā arī apgūt SUP airēšanas un kajakošanas prasmes! Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Galvenais ir gribēt! Nometnes dalībnieki apgūs drošības pamatus visa veida aktivitātēm uz ūdens. Dalībniekiem obligāta ir peldētprasme! Kā arī lai bērns nebaidās no ūdens! Nodrošinām ar visu nepieciešamo inventāru – vindsērfinga dēļiem, burām, hidrotērpiem, glābšanas vestēm, SUP dēļiem, kajakiem u.c. Paralēli vindsērfingam apgūsim arī SUP airēšanas un kajakošanas pamatus.

Nometnes mērķis ir iemācīt bērniem burāt ar vējadēli, airēt ar SUPu un kajaku, kā arī pilnveidot prasmes tiem, kas to jau māk un ir mēģinājuši.

Dalībnieku orientējošais vecums ir no 11 līdz 17 gadiem. Maksa par dalību nometnē plānota 180,00 EUR.

Nometnes programma veidota ar uzsvaru uz sportiskām aktivitātēm. Burāsim ar vējadēļiem, SUPosim, airēsim ar SOT kaijakiem. Rotaļas, spēles un fiziskas aktivitātes svaigā gaisā visas dienas garumā! Grupa katru dienu tiks dalīta trijās daļās un katrs dalībnieks dienas gaitā varēs izmēģināt spēkus visās trijās nodarbēs – vindsērfingā, SUP airēšanā un airēšanā ar SOT kajakiem. Pēdējā nometnes dienā paredzēts laivu brauciens pa upi (Gauja vai Salaca)! Visiem kopā! Detalizēta nometnes programma pielikumā!

Ēdināšana 1x dienā (pusdienas)!
Pieteikšanās nometnei, sūtot e-pastu uz: 
Sekojiet jaunumiem mūsu mājaslapā : https://vidzemeslaivas.lv/vasaras-nometnes-berniem-un-jauniesiem/ un mūsu Facebook kontā: https://www.facebook.com/vidzemeslaivas

Nometnes “Nāc burāt!” kopš 2016. gada sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību katru vasaru rīko biedrība “Ezerkrasts AZ”! Nometņu vadītājs Arnis Seņkāns (nometņu vadītāja apliecība Nr.019-00006).

Saites uz oficiālo Latvijas nometņu mājaslapu https://nometnes.gov.lv/:

  1) Nāc burāt Nr.1. Pieteikšanās un plašāka informācija:

Vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas apmācības nometne “Nāc burāt!” Nr.1, no 2024-07-01 līdz 2024-07-05, nometne – – Nometnes

2) Nāc burāt Nr.2. Pieteikšanās un plašāka informācija:

Vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas apmācības nometne “Nāc burāt!” Nr.2, no 2024-07-29 līdz 2024-08-02, nometne – – Nometnes

Informāciju sagatavoja
vindsērfinga, SUP airēšanas un kajakošanas piedzīvojumu nometnes “Nāc burāt!” organizatori