Palīdzības kravu Trostjaņecai papildina matīšnieku darinātais kamuflāžas tīkls

Turpinās palīdzības akcija karā izpostītajai Trostjaņecas pilsētai Ukrainā. Valmieras novada pašvaldība nolēmusi dāvināt pilsētas autobusu, kā arī organizē palīdzības vākšanu un kravas nosūtīšanu. Līdz 1. jūnijam Valmieras novada iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti piepildīt kravas sūtījumu ar Trostjaņecas pilsētas slimnīcai, komunālajam uzņēmumam un iedzīvotājiem nepieciešamām lietām.

Turpinās palīdzības akcija karā izpostītajai Trostjaņecas pilsētai Ukrainā. Valmieras novada pašvaldība nolēmusi dāvināt pilsētas autobusu, kā arī organizē palīdzības vākšanu un kravas nosūtīšanu. Līdz 1. jūnijam Valmieras novada iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti piepildīt kravas sūtījumu ar Trostjaņecas pilsētas slimnīcai, komunālajam uzņēmumam un iedzīvotājiem nepieciešamām lietām.

Iedzīvotāji un uzņēmumi jau ir iesaistījušies palīdzības akcijā. Starp ziedotājiem ir Valmieras bibliotēkas un Vidzemes Augstskolas bibliotēkas kolektīvi un citi. Rūjienieši par pūtēju orķestra “Tālavas taurētājs” labdarības koncertā ziedoto naudu plāno iegādāties Trostjaņecas iedzīvotājiem nepieciešamās lietas. Pašlaik SIA “Valmieras Namsaimnieks” noliktavās pamazām krājas arī privātu ziedotāju sarūpētā sadzīves tehnika, gultas veļa, segas, spilveni, dažādas saimniecības preces, kā arī plēve izpostīto māju pagaidu jumtiem, taču joprojām nepieciešamas daudzas mantas, ko lūgusi nosūtīt Trostjaņecas pašvaldība.

Palīdzības kravu papildinās Matīšu pagasta iedzīvotāju veidotais kamuflāžas tīkls. Kā stāsta tīkla veidošanas iniciators, matīšnieks Aldis, iedzīvotāji ar lielu atsaucību iesaistījušies kopīgajā darbā. Tīkls tapis diezgan ātri – trīs dienu laikā. Zvejas tīklu ziedojuši Kuivižu zvejnieki. Materiālus dāvināja Matīšu Sv. Mateja evanģēliski luteriskās draudze un pagasta pašdarbības kolektīvi, savukārt tīkla veidošanā visaktīvāk iesaistījušies pensionāru biedrības pārstāvji un skolēni.

Ziedotāji aicināti līdz 1.jūnijam nogādāt mantas uz SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra ielā 2A. Ziedojot lielās mantas, pirms piegādes lūdzam saskaņot nodošanu, zvanot pa tālruni 64281118. Ņemot vērā kravas ierobežoto apjomu, kas ietilpst transportlīdzeklī, aicinām ziedot tikai tās mantas, kas norādītas nepieciešamo lietu sarakstā! Lūdzam izvērtēt, vai jūsu ziedotās lietas joprojām labi kalpos arī jaunajiem īpašniekiem, tādēļ aicinām iespēju robežās ziedot jaunas un mazlietotas mantas!

Nepieciešamo mantu saraksts publicēts šeit.