Norisināsies koprades darbnīca uzņēmējiem par jauna stiklašķiedras pārstrādes modeļa izveidi

1.martā projekta Pilna cikla aprites ekonomikas izpēte stikla šķiedras industrijai (GlassCircle) ietvaros norisināsies koprades darbnīca. Tās mērķis ir izveidot jaunu uzņēmējdarbības modeli stikla šķiedras pārstrādei. Koprades darbnīcas laikā būs iedvesmojošas prezentācijas no nozares pārstāvjiem, pētniekiem un uzņēmējiem, kuri izcels savu pozitīvo pieredzi jeb veiksmes stāstus, kā stikla šķiedras atkritumi tiek izmantoti otrreizēji, tā samazinot to ietekmi uz vidi. Praktiskajā daļā norisināsies koprades darbs un diskusijas ar dalībniekiem. Plašāka informācija darbnīcas programmā šeit (angļu valodā).

Koprades darbnīca norisināsies klātienē, ar iespēju piedalīties attālināti. Piedalīties aicināts ikviens interesents. Reģistrēties iespējams šeit.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.