Norisināsies bērnu un jauniešu talantu konkurss “Jaunatnei ir talants”

Jaunatnei ir talants

Par godu Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2023 titulam Bauskas novadā norisināsies bērnu un jauniešu talantu konkurss “Jaunatnei ir talants”.

Aicinām pieteikt dalībniekus divās vecuma kategorijās: no 0 līdz 12 gadiem (bērnu grupā), kā arī 13 – 25 gadiem (jauniešu grupā). Katrā no vecuma kategorijām paredzētas naudas balvas talanta attīstībai. Paredzētās balvas: 3. vieta – 200 EUR; 2. vieta – 300 EUR; 1. vieta 500 EUR. Tāpat visi FINĀLA dalībnieki saņems piemiņas dāvanas no sadarbības partneriem.

Dalībnieki aicināti prezentēt savus talantus dažādās jomās: mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, deklamēšana, komiski uzvedumi, stand-up, dzeja, māksla, sports, kulinārija vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai.

Reģistrācija talantu konkursam norisināsies līdz 2023. gada 23. septembrim, bet atlases kārta Īslīces kultūras namā notiks 7.oktobrī. Finālā ar žūrijas prāt 20 talantīgākajiem jauniešiem satiksimies 28. oktobrī.

Reģistrācija un plašāka informācija pieejama mājaslapā.

Prezentācija

Nolikums

Informāciju sagatavoja:

Gints Jankovskis,

Biedrība “Laiks Jauniešiem”