Meklē brīvprātīgos Valmieras Starptautiskajam multimediju festivālam

Meklē brīvprātīgos Valmieras Starptautiskajam multimediju festivālam

Valmierai kandidējot Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam, tika iezīmēti Valmieras kultūras dzīves attīstības virzieni. Šogad savu ceļu pie auditorijas uzsāk pirmā no Dinamiskās pilsētas programmas ilgtermiņa iniciatīvām – Valmieras Starptautiskais multimediju festivāls. No 27. februāra līdz 5. martam festivāls aicina iepazīt mākslas satura un formu daudzveidību mijiedarbībā ar tehnoloģijām gan Valmieras pilsētvidē un labi pazīstamās kultūrvietās, gan vietās, kurās līdz šim kultūras pasākumi nav notikuši.

Ja esi ieinteresēts ielūkoties festivāla organizēšanas aizkulisēs un sniegt palīdzīgu roku organizatoriem, aizpildi anketu līdz 21.februārim.

Pieteikuma anketa ir šeit.

Vairāk par festivālu šeit.