“Mazsalacas vadātājs” jau rīt!

Salacas upe

Ir palikusi viena diena līdz startam! Aicinām nekavēties ar reģistrēšanos sacensībām, bet dosim iespēju arī paša pēdējā brīža lēmējiem un reģistrāciju slēgsim rīt plkst. 10.30.

Plašāk par pasākuma programmu lasi šeit. Zemāk iepazīsties ar organizatoru sagatavoto plašo balvu fondu!

Atgādinām par galvenajām uzvarētāju balvām:

  • Amfībijas distancē ātrākajai dāmai un ātrākajam kungam katram 250 EUR naudas balva no festivāla lieldrauga Meža Enerģija. Viņi ir Mazsalacas patrioti, kas ir pacēluši festivāla latiņu krietni augstāk.
  • Meža Enerģija iepriecinās arī vienu koncerta klausītāju, izlozējot jaunu GARMIN Venu SQ2 Music viedpulksteni! Tāpēc pēc apbalvošanas nesteidzies prom, bet paliec uz konceru un varbūt tieši Tu tiksi pie jauna viedpulksteņa!
  • Pēdziņa distancē ātrākajai dāmai un ātrākajam kungam katram 250 EUR naudas balvas nodrošina Mazsalacas lauksaimnieki un uzņēmums Ēdiendaris, kas festivāla laikā apmeklētājus priecēs ar gardiem ēdieniem un dzērieniem. Paldies jums liels par atsaucību un atbalstu!
  • Dāvanu kartes 50 EUR vērtībā no Pulsometrs.lv saņems 1. un 2. vietas ieguvēji Amfībijas distancē (jaunākā vecuma kategorijā) un Pēddziņa distancē (abās vecuma kategorijās)! Paldies jums, ka kuplināt “Mazsalacas Vadātāja” balvu fondu!
  • Pēddziņa un Amfībijas distanču 2. vietas ieguvēji visās vecuma kategorijās saņems gardu balvu no The Beginnings – Flap jack variety pack 20 batoniņu iepakojumus! Ņammīgs paldies jums!!!
  • Visi 3. vietas ieguvēji individuālajā sacensībā abās distancēs tiks pie sausām, siltām kājām – balvās zeķes no OSveikals.lv.
  • Visu 2. un 3. vietu ieguvēji tiks pie vēl kādas gardas balvas – Bauņu Bullītis/ Nogatavināta liellopu gaļa delikateses. Veģetārieši, piedodiet, neņemiet ļaunā! Mēs jūs sacienāsim ar āboliem un gurķīšiem no pašu un kaimiņu dārza :):)
  • Bara dzīvnieki – ātrākā komanda saņems balvas un medaļas no Vidusmeži keramikas!

Mēs jūs gaidīsim taku skriešanas un laivošanas festivālā “Mazsalacas Vadātājs”! Uz festivālu aicina Mazsalacas iedzīvotāji, Vadātājs un festivāla lieldraugs Meža Enerģija. Tiekamies jau rīt!

Informāciju sagatavoja:
Linda Zelta