Kalendāra izgatavošana Dikļu kora “Lira” desmitgadei (2022)

Kalendāra izgatavošana Dikļu kora “Lira” desmitgadei (2022)

Kalendāra izgatavošana Dikļu kora “Lira” desmitgadei (2022)

Projekta īstenotājs: Biedrība “Dziesmotie kalni”
Pašvaldības finansējums: EUR 1000
Projekta mērķis: Izveidojot un izdodot prezentācijas kalendāru, veicināt Dikļu kā kultūrvietas un Dziesmu svētku šūpuļa atpazīstamību, popularizēt kordziedāšanas tradīcijas Valmieras novadā un piesaistīt jaunus kora dziedātājus.
Paveiktais: Kalendārā iekļautas fotogrāfijas ar Dikļu kultūrvietām, un radīts priekštats par ainavisko skaistumu un dažādību, stiprināta latviskā identitāte, izceļot un godinot tautas tērpu, svētvietas un Dziesmusvētku šūpuli Neikena kalnu. Radīta kora vizītkarte kalendāra izskatā, akcentējot kopābūšanu un uzrunājot potenciālās dalībnieces, kuras, pievienojoties kora dziedātāju pulkam, dāvanā saņems šo kalendāru.