Informācija zumbas un vingrošanas nodarbību apmeklētājiem Kocēnu apvienībā

Aicinām iedzīvotājus uz vingrošanas nodarbībām

Valmieras novada pašvaldība informē par Kocēnu apvienībā plānoto sporta nodarbību norisi pieaugušajiem saskaņā ar aktuālajām valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām. Jau ziņots, ka Kocēnu apvienībā no 3. marta sāksies zumbas nodarbības Kocēnu pagastā, kā arī vingrošana fizioterapeita vadībā Bērzainē, Vaidavā, Zilākalnā, Dikļos un Rubenē.

Atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām treniņus telpās no 19 gadu vecuma var apmeklēt tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lūgums, ierodoties uz treniņu, uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Nodarbībās var nelietot sejas aizsargmaskas un respiratorus. Katrs individuāli izvērtē savu veselības stāvokli un gadījumā, ja izpaužas Covid-19 raksturīgie saslimšanas simptomi, lūgums nodarbības neapmeklēt.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta vadītāju Svetlanu Tomsoni, e-pasts , tālr. 25605539.

Ņemot vērā negaidīti lielo interesi par zumbas nodarbībām Kocēnos, zumbas nodarbības martā plānotas arī Brenguļu pagasta Kultūras namā. Plašāka informācija pieejama, sazinoties ar projektu vadītāju Madaru Ribozolu, tālr. 22411816, e-pasts: , un sekojot līdzi aktualitātēm Valmieras novada pašvaldības mājaslapā.

Nodarbības notiek Valmieras novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamību Kocēnu apvienībā (Bērzaines, Kocēnu, Dikļu, Vaidavas un Zilākalna pagastos). Projekta izmaksas: 131 329,00 EUR (111 629,65 EUR ESF finansējums un 19 699,35 EUR valsts budžeta finansējums).

Informāciju sagatavoja:
Svetlana Tomsone, Valmieras novada pašvaldības Attīstības pārvaldes projektu vadības nodaļas galvenā projektu vadītāja